پیش‌بینی هوا تا 24 ساعت آینده استان تهران
پیش‌بینی هوا تا 24 ساعت آینده استان تهران

شهریاریها : بر اساس این گزارش از بعدازظهر روز دوشنبه 6 آذر تا روز سه‌شنبه 7 آذر با نفوذ جریانات شمالی بارش‌ها در سواحل شمالی کشور تشدید می‌گردد و دامنه فعالیت سامانه بارشی، مرکز و برخی استان‌های شرقی کشور را نیز فرا می‌گیرد. که در همین مدت بارش‌ها در جنوب کشور و دامنه‌های جنوبی زاگرس […]

شهریاریها : بر اساس این گزارش از بعدازظهر روز دوشنبه 6 آذر تا روز سه‌شنبه 7 آذر با نفوذ جریانات شمالی بارش‌ها در سواحل شمالی کشور تشدید می‌گردد و دامنه فعالیت سامانه بارشی، مرکز و برخی استان‌های شرقی کشور را نیز فرا می‌گیرد.

که در همین مدت بارش‌ها در جنوب کشور و دامنه‌های جنوبی زاگرس شدت بیشتری خواهد داشت.

 مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تأکید کرد: بارش باران در شهر تهران تا روز چهارشنبه به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.

وی گفت: بارش‌ باران فردا سه شنبه در تهران نسبت به روز جاری بیشتر خواهد بود و در روز چهارشنبه نیز بارش‌ها به صورت پراکنده انجام می‌شود.

امیدوار با بیان اینکه دمای تهران امروز نسبت به روز گذشته 2 درجه سانتی‌گراد کاهش داشته افزود: دمای تهران صبح سه‌شنبه 4 درجه سانتی‌گراد و صبح چهارشنبه به 2درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید.

در ادامه با کاهش ناپایدادری و شدت بارش‌ها در اواخر روز سه‌شنبه در نوارغربی کشور، از روز چهارشنبه 8 آذر نوار شرقی و سواحل شمالی کشور بارش خواهد داشت.

شایان ذکر است خلیج فارس و تنگه هرمز طی 3 روز آینده مواج می‌باشد و بارش‌ها در مناطق سردسیر و مرتفع به صورت برف بوده و در مناطق جنوبی تر با رعد و برق همراه خواهد بود.