افتخاری دیگر برای ورزش شهرستان شهریار
افتخاری دیگر برای ورزش شهرستان شهریار

گروه ورزش شهریاریها:  با تصمیم مسئولان فدراسیون تکواندو و سرمربی تیم ملی تکواندو هادی افشار تکواندوکار سابق تیم ملی کشورمان به عنوان مربی بدنساز تیم ملی بزرگسالان ایران انتخاب شد. فدراسیون تکواندو روز یکشنبه مرتضی کریمی را به عنوان سرمربی تیم ملی برای حضور در بیست و یکمین دوره رقابت‎های قهرمانی جهان در مکزیک انتخاب و […]

393151گروه ورزش شهریاریها:  با تصمیم مسئولان فدراسیون تکواندو و سرمربی تیم ملی تکواندو هادی افشار تکواندوکار سابق تیم ملی کشورمان به عنوان مربی بدنساز تیم ملی بزرگسالان ایران انتخاب شد.

فدراسیون تکواندو روز یکشنبه مرتضی کریمی را به عنوان سرمربی تیم ملی برای حضور در بیست و یکمین دوره رقابت‎های قهرمانی جهان در مکزیک انتخاب و معرفی کرد.

این مربی برای کمک به تیم ملی از بیژن مغانلو و هادی افشار که از نوابغ شهرستان شهریار می باشد ، به عنوان دستیاران خود نام برد.

از همان زمان رایزنی برای انتخاب مربیانی باتجربه برای حضور در کادر فنی در کنار کریمی آغاز شد.

در بین گزینه های مربیگری در تیم ملی هادی افشار که خود سابقه عضویت در تیم ملی را داشته و سال 2001 در مسابقات جهانی “جیجو” کره جنوبی به مدال نقره دست یافت به عنوان بدنساز حضورش قطعی است.افشار دارای مدرک دکترای تربیت بدنی از دانشگاه تهران است.

در واقع انتخاب کریمی را باید بهترین تصمیم فدراسیون دانست. چرا که هر انتخاب دیگری می توانست با واکنش رسانه‌ها و کارشناسان مواجه شود. کریمی، هم از تجربه کافی برخودار است و هم مورد وثوق اکثر اهالی این رشته المپیکی است.