در فضای فعلی جهان رسانه‌های سایبری نقش به سزایی ایفا می‌کنند از طرفی پیشرفت علم و رو آوردن جامعه جوان دنیا و بالاخص ایران به این فضا باعث شده است آینده سازان کشورمان با رسانه‌های سایبری ارتباط بهتری برقرار کنند.

استان تـــهران و بخصوص شهرستان شهریار از جمله شهرهای کشورمان است که از لحاظ سیاسی، فرهنگی جایگاه ویژه‌ای در بین دیگر استان ها داراست.

با این اوصاف وجود رسانه‌ی سایبری در فضای شهرستان می‌تواند پل ارتباطی بین مردم به ویژه جامعه جوان استان با مسئولین باشد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهریـــــاریــــها ( SAHRIARIHA.COM ) حاصل تلاش جمعی از جوانان فعال شهرستان می‌باشد.که در راستای اهداف سیاست‌های انقلاب اسلامی راه اندازی شده است.

آغاز به کار فعالیت این پایگاه در تاریخ پنجم خرداد ۱۳۸۴ (May, 2005) میباشد.

شهریـــاریــها وابسته به هیچ حزب و یا گروه و سازمان و ارگانی نیست و تنها در چهار چوب منویات رهبر معظم انقلاب قدم بر می‌دارد و تلاش دارد آخرین اطلاعات خبری شهرستان شهریار و به ویژه اخبار غرب استان تهران و شهرستان های تابع  را در حوزه‌های مختلف به همراه قسمتی از خبرهای کشوری پوشش دهد.

دامن زدن به اخبار غیر واقعی، ایجاد روحیه یاس و نامیدی در مخاطب، ایجاد تهمت، افترا و توهین خط قرمزهای شهریاریها دات کام محسوب می‌شود.

این پایگاه خبری و اطلاع رسانی ضمن حفظ دیدگاه‌های خود آمادگی درج مقالات و یادداشت‌های صاحب نظران در مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را برای ارائه به عموم فراهم کرده است.

شهریــاریـــها سایتی پویا و بالنده است که همواره در حال رشد و بهبود خدمات واطلاعات خود می‎باشد و این بالندگی میسر نخواهد شد مگر با همراهی و یاری شما.

بنابراین در بیان نقطه نظرات خود به ما درنگ ننمائید.

ما خواهان همکاری با شما در سایت شهریاریها هستم !

در موضوعات : اخبار شهرستان ، مطالب و اطلاعات شهرستان  و عکس های شهرستان شهریار

موسسین

مهدی تاجیک

حسین میرزائی

حمیدسلیمانی

 

بیشتر بخوانید..
» آدرس رایانمای شهریاریها : info [at] shahriariha.com

» افتخارات