مسیر فعلی شما » صفحه اصلی سایت »  برگشت به گالری عکس » ارسال عکس  

Photo Gallery

شرايط عمومی ارسال عکس برای شهریاریها

عکس خود را به همراه يک زيرنويس، نام عکاس، تاريخ و محل عکسبرداری از طريق پست الکترونيکی به صورت فايل پيوست (attachement) برای ما بفرستيد.

عکس را از طريق پست الکترونيکی خودتان به آدرس  INFO [at] shahriariha.com بفرستيد.

لطفا عکس ها را در ابعاد کامل و بزرگ (معمولا 640 در 427 پيکسل) ارسال کنيد چون اندازه های کوچکتر قابل انتشار نيست.

راهنمای نحوه تهيه عکس ها مصور

می توانيد عکس ها را به صورت يک سلسله عکس که گويای يک ماجرا يا داستان هستند، و حالت گزارش تصويری داشته باشند برای ما ارسال کنيد.

وقتی عکس می گيريد، به بالا و پايين منظره توجه کنيد تا ببينيد چه چيزهايی در اطراف وجود دارد. مثلا شايد اگر زانو بزنيد يا بر منظره مشرف باشيد بهتر باشد.

عکس های مصور در نهايت بايد حداکثر شامل ۱۰ عکس باشد، اما می توانيد عکس های بيشتری بفرستيد تا ما از ميان آنها ده عدد را انتخاب کنيم.

توضيحات عکس ها:

هر عکسی نيازمند وضيح يا زيرنويس است. اطلاع بدهيد که سوژه عکس چيست و در کجا برداشته شده. گذشته از اين، خود عکس بايد گويا باشد و به توضيحات مفصل نياز نداشته باشد.

اگر عکسی برای ما می فرستيد، بايد مطابق شروط شهریاریها  ارسال شود.

برای ارائه عکس به شهریاریها  بايد موافقت کنيد که اجازه غيرانحصاری و رايگان (royalty-free) انتشار آن يا هر استفاده ديگری، را به ما بدهيد.

با اين حال توجه داشته باشيد که حق تکثير (کپی رايت) هر اثری که در اختيار بخش خبری و گالری عکس شهریاریها  در اينترنت می گذاريد، هنوز متعلق به شماست و اگر عکس های شما پذيرفته شد، ما نام شما را در کنار آن در سايت شهریاریها  می آوريم. شهریاریها  نمی تواند استفاده از کليه عکس ها  را تضمين کند و حق ويرايش توضيحات شما را دارد.

 

 

 

  

Copyright © 2012 Shahriariha.Com. All rights reserved

درباه ما | لینک به ما | ارتباط با ما | آگهی در سایت | شرایط استفاده | جستجو در سایت