Last updated : 09 أفريل, 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

مسیرفعلی شما » شرایط استفاده

شرایط ارسال عکس | شرایط ارسال متن و اخبار

ضوابط و شرایط استفاده از وب سایت شهریاری ها دات کام

شرایط و الزامات

1- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.

2- باید فرض کنید که هرچه در این سایت مى بینید یا مى خوانید طبق قوانین حقوق مولفین (قانون کپى رایت) محفوظ بوده مگر آنکه به وضوح بیان شده باشد. نمى توان این مندرجات را بدون اجازه کتبى پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام  بکاربرد جز آنکه در این "شرایط و الزامات" و یا متن مجاز دانسته شده باشد.

 همچنین شهریاریها دات کام  نیز تضمین یا بیان نمى کند که استفاده مطالب نمایش داده شده در این سایت موجب تجاوز به حقوق شخص (اشخاص) ثالثى که در تملک  پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام نیستند، نخواهد گردید.

3 - علیرغم اینکه پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام تلاش معقول خود را جهت دقت و به روز بودن اطلاعات سایت بکار مى بندد به هیچ وجه دقت وصحت آنها را تضمین یـا ادعا نمى نماید. شهریاریها دات کام هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال خطا و از قلم افتادگى محتواى سایت بعهده نمى گیرد.

4 - استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى گیرد. نه پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام و نه اشخاص حقیقى، یا حقوقى دیگرى که دست اندر کار ایجاد، تولید و ارائه سایت هستند تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارند. بدون محدود کردن پیش گفته ها، هر چیزی که در سایت به شما ارائه مى شود تنها بصورتى که هست بدون هیچگونه تضمین صریح یا تلویحى، شامل ولى نه محدود به، ضمانت هاى تلویحى قابلیت فروش، مناسب بودن براى هدفى ویژه و یا عدم تخطى قانونى ارائه مى گردد. همچنین پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام در قبال هرگونه خسارت وارده و یا ویروسى که ممکن است بر لوازم کامپیوترى شما و سایر اموال بخاطر ورود، استفاده، و یا مرور سایت و نیز بارگیری (download) هرگونه مطلب، دیتا، متن، عکس، تصویر و یا صوت از سایت اثر بگذارد مسئولیتى بعهده نمى گیرد.

5 - هرگونه پیام یا مطلبى از جمله "دیتا"، اظهار نظر، پیشنهاد و امثال آن، که توسط نامه الکترونیکی و غیر آن به سایت مخابره مى کنید غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. هر چیزى را که مخابره و یا الصاق و ارسال نمایید مى تواند توسط پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام  به هر منظورى، شامل ولى غیر محدود به، باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و یا ارسال و الصاق بکار رود. همچنین پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام آزاد است که بدون هیچگونه اذعان و یا تعهد جبران به شما از هرگونه ایده، نظر، آگاهى و یا فن آورى مندرج  هرکدام از پیامهاى ارسالى شما براى هر منظورى اعم و غیر محدود به، تولید، عرضه و بازاریابى محصولات استفاده کند.

6 - تصاویر اشخاص و یا مناظر عمومی که در سایت به نمایش گذاشته مى شوند یا در مالکیت  پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام بوده و یا با اجازه مالکین آنها درج شده است. استفاده از این تصاویر توسط شما و یا هرکس دیگر با اجازه شما ممنوع است مگر آنکه بطور مشخص در این "شرایط و الزامات" مجاز شمرده شده و یا اجازه مشخص در مکان دیگرى از سایت داده شده باشد. هرگونه استفاده غیر مجاز از این تصاویر مى تواند تخطى از قوانین کپى رایت، مقررات مربوط به حقوق مارک هاى تجارى و یا قوانین و مقررات امور شخصی و تبلیغات و ارتباطات محسوب شود.

7-  پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد مسئول نیست. این سایت ها توسط اشخاص دیگرى غیر از پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام ایجاد شده اند. شهریاری ها دات کام بعنوان نـاشر یـا مروج مطالب مندرج در این سایت ها عمل نمى کند. هرگونه برقرارى ارتباط یا نشان کردن صفحات خارج از سایت یا سایت هاى دیگر در "bookmark" مرورگر خود را تنها و تنها با مسئولیت شخصى خویش انجام مى دهید.

8 – پایگاه اطلاع رسانی شهریاری ها دات کام مى تواند با به روز کردن این بیانیه در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط والزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.

9 - شهریاری ها دات کام تابع قوانین کشور ایران است و از پذیرفتن تبلیغات سایتهایی که جاوای تصاویر و یا متون خارج از عرف و یا بر خلاف قوانین است معذور می باشد.

چگونه می توانم با شما تماس بگیرم ؟

برای ارتباط و همکاری با این پایگاه با ما تماس بگیرید.

در پایین تمامی صفحات آدرس رایانه نما جهت ارتباط با آن بخش در دسترس می باشد.

 

  

Copyright © 2013 Shahriariha.Com. All rights reserved

درباه ما | لینک به ما | ارتباط با ما | آگهی در سایت | شرایط استفاده