افزایش 291 درصدی تعطیلی واحدهای متخلف بهداشتی در ملارد
افزایش 291 درصدی تعطیلی واحدهای متخلف بهداشتی در ملارد

شهریاریها : رئیس شبکه بهداشت و درمان ملارد از افزایش 291 درصدی تعطیلی واحدهای مختلف بهداشتی در این شهرستان طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد. سعیدرضا مدیحی در گفتگو با خبرنگار مهر از افزایش فعالیت های بهداشت محیط در این شهرستان طی شش ماهه اول سال جاری خبر داد و اظهار داشت: طی […]

شهریاریها : رئیس شبکه بهداشت و درمان ملارد از افزایش 291 درصدی تعطیلی واحدهای مختلف بهداشتی در این شهرستان طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

سعیدرضا مدیحی در گفتگو با خبرنگار مهر از افزایش فعالیت های بهداشت محیط در این شهرستان طی شش ماهه اول سال جاری خبر داد و اظهار داشت: طی شش ماهه اول سال جاری واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان ملارد با تمرکز بر بازدید از صنوف تهیه و توزیع مواد غذایی و اعمال مفاد قانونی مرتبط عملکرد مثبتی را داشته است.

وی از افزایش بیش از ۷۵ درصدی تعداد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی تحت پوشش در شهرستان ملارد طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

افزایش 291 درصدی تعطیلی واحدهای متخلف بهداشتی در ملارد

این مسئول در ادامه به افزایش ۲۹۱ درصدی مراکز و اماکن تعطیل شده متخلف بهداشتی نیز اشاره و عنوان کرد: در اجرای این طرح تیمهای بازرسی ویژه ای بر عملکرد واحدهای بهداشتی نظارت ویژه داشتند.

مدیحی ادامه داد: طی شش ماهه نخست سال جاری، سنجش کلر باقیمانده آب در شبکه آبرسانی تحت پوشش بیش از 137 درصد افزایش داشته است.

نمونه برداریهای میکروبی و شیمیایی از آب شرب 45 درصد افزایش یافت

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد یادآور شد: افزایش ۴۵ درصدی نمونه برداری های میکروبی و شیمیایی از آب شرب شهرستان و افزایش بیش از ۹۶ درصدی رسیدگی به شکایات بهداشتی از دیگر اقدامات طی این مدت است.

وی اعلام کرد: در مدت مذکور کشف میزان مواد غذایی فاسد نسبت به شش ماهه نخست سال گذشته 10 درصد افزایش داشت.