فرماندار ملارد: مرکز دفن زباله در اخترآباد ملارد احداث می‌شود
فرماندار ملارد: مرکز دفن زباله در اخترآباد ملارد احداث می‌شود

شهریاریها : محمد فردی بیرانوند ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای صفادشت ملارد اظهار داشت: به منظور خدمات‌رسانی به مردم و همچنین توسعه بهداشت در این منطقه مرکز دفن زباله در اخترآباد ملارد راه‌اندازی می‌شود. وی ادامه داد: با احداث این مرکز دفن زباله گامی اساسی در جهت کاهش آلودگی برداشته می‌شود […]

شهریاریها : محمد فردی بیرانوند ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های در دست اجرای صفادشت ملارد اظهار داشت: به منظور خدمات‌رسانی به مردم و همچنین توسعه بهداشت در این منطقه مرکز دفن زباله در اخترآباد ملارد راه‌اندازی می‌شود.

وی ادامه داد: با احداث این مرکز دفن زباله گامی اساسی در جهت کاهش آلودگی برداشته می‌شود و میزان رضایتمندی مردم نیز در این زمینه افزایش خواهد یافت.

فرماندار ملارد با تأکید بر اینکه باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی مشکلات حمل و نقل زباله در این شهرستان انجام شود افزود: اجرای طرح‌های تفکیک زباله در این شهرستان و آموزش‌های لازم به شهروندان باید ارائه شود.

فردی تصریح کرد: شهروندان باید با روش‌های تفکیک زباله آشنایی داشته باشند و اجرایی شدن این مهم نیازمند ارائه آموز‌ش‌های لازم از سوی کارشناسان است.

وی گفت: جدا کردن زباله‌های خشک و تر یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که شهروندان باید به آن توجه ویژه و اساسی داشته باشند.

*تسریع در احداث و ساخت پروژه‌های در دست احداث صفادشت

فرماندار ملارد در ادامه سخنان خود بر تسریع در احداث و ساخت پروژه‌های در دست احداث صفادشت تأکید کرد و ادامه داد: برای اینکه بتوانیم میزان خدمات‌رسانی را در منطقه صفادشت افزایش دهیم باید پروژه‌های نیمه‌کاره را به اتمام رسانیده و پروژه‌های جدیدی را در این منطقه آغاز کنیم.

فردی با اشاره به درمانگاه شبانه‌روزی صفادشت اظهار داشت: این درمانگاه باید هر چه سریع‌تر به مرحله بهره‌برداری برسد.

وی گفت: توسعه خدمات بهداشتی و درمانی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولان است چراکه با احداث این مراکز درمانی می‌توانیم مسیر توسعه‌ای سلامت را پیش برده و سلامت شهروندان را در حوزه بهداشت و درمان تضمین کنیم.

وی احداث دارالقرآن و سالن‌های ورزشی را نیز در روستاهای حریم شهر صفادشت مهم خواند و افزود: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که میزان خدمات‌رسانی در روستاها نیز همانند شهرها شده و یکسان‌سازی در امر خدمات‌رسانی به طور کامل رعایت شود.

فرماندار ملارد با مهم برشمردن اجرای طرح‌ها در روستاها و یکسان‌سازی خدمات گفت: هنگامی که این خدمات به صورت یکسان در شهرها و روستاها باشد روستاییان کمتر به شهرها مهاجرت کرده و با این اقدام روند توسعه مهاجرت به شهرها را نیز کاهش می‌دهیم.