20 هزار واحد مسکونی مهر در تهران افتتاح می‏شود
20 هزار واحد مسکونی مهر در تهران افتتاح می‏شود

 شهریاریها :  فریبرز واحدی امروز در گفت‌‏و‏گو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: این تعداد واحد طرح مسکن مهر در نقاط مختلف استان تهران به متقاضیان واگذار می‏شود. وی ادامه داد: طرح‏های مسکن مهر از جمله پروژه‏های ملی دولت‏های نهم و دهم برای خانه‌دار شدن اقشار کم‏درآمد جامعه است. واحدی اضافه کرد: […]

 شهریاریها :  فریبرز واحدی امروز در گفت‌‏و‏گو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: این تعداد واحد طرح مسکن مهر در نقاط مختلف استان تهران به متقاضیان واگذار می‏شود.

وی ادامه داد: طرح‏های مسکن مهر از جمله پروژه‏های ملی دولت‏های نهم و دهم برای خانه‌دار شدن اقشار کم‏درآمد جامعه است.

واحدی اضافه کرد: خوشبختانه آغاز این نهضت بزرگ خانه‌‏سازی به آرزوی دیرینه داشتن خانه برای اقشار ضعیف و متوسط جامعه، جامه عمل پوشاند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افزود: بر اساس زمان‌‏بندی‏های انجام ‏شده، 20 هزار واحد مسکن مهر تا دهه مبارک فجر امسال تحویل متقاضیان می‏شود.

ارائه خدمات پایگاه امداد و نجات «امین‌‏آباد» به «دلیچای» در شرق تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به خطرات جاده‌‏ای منطقه دلیچای در محور دماوند- فیروزکوه خاطرنشان کرد: محور دلیچای از نقاط حادثه‏‌خیز جاده‏های استان تهران است.

وی تصریح کرد: در صورت مساعدت مسئولان منابع طبیعی شهرستان و استان در واگذاری زمین، مجموعه راه و شهرسازی برای ایجاد پایگاه امداد و نجات در آن منطقه آماده است.

واحدی اضافه کرد: در حال حاضر، پایگاه امداد و نجات امین‏آباد در فیروزکوه برای استقرار سایر دستگاه‏های امدادی از شرایط خوبی بهره‌‏مند است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران افزود: ساخت پایگاهی در منطقه «اوزنه» و دلیچای نیازمند واگذاری زمینی مناسب است.