شهریاریها به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان قدس، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس اظهار کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس به مناسبت هفته بسیج و با هدف فرهنگ‌سازی ورزش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی اقدام به برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی می‌کند. بهزاد لطفی بیان کرد: افزایش سلامت عمومی جامعه، نشاط در […]

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در شهر قدس برگزار می‌شود

شهریاریهاشهریاریها به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان قدس، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس اظهار کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس به مناسبت هفته بسیج و با هدف فرهنگ‌سازی ورزش و ایجاد شور و نشاط اجتماعی اقدام به برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی می‌کند.

بهزاد لطفی بیان کرد: افزایش سلامت عمومی جامعه، نشاط در خانواده‌ها و همچنین ایجاد فضای سالم و صمیمی برای اقشار مختلف را از دیگر اهداف برگزاری همایش عنوان کرد.

وی افزود: شروع این همایش ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه ۶ آذر ماه جاری از میدان قدس خواهد بود و در پایان به قید قرعه به شرکت‌کنندگان جوایز نفیسی از جمله کمک‌هزینه سفر به کربلا، کمک‌هزینه به مشهد، دوچرخه، لوازم خانگی و لباس ورزشی اهدا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس تأکید کرد: شرکت‌کنندگان در این همایش می‌توانند کارت شرکت در قرعه‌کشی را از حوزه‌های بسیج واقع در میدان امام حسین (ع)، خیابان شهیدان حمیدی (هشت متری شورا)، خیابان شهید ملکی، خیابان طالقانی و حوزه معاونت ورزشی سازمان واقع در بلوار ولیعصر (عج) و اداره تربیت‌بدنی واقع در خیابان شهرداری دریافت کنند و شماره تلفن ۴۶۸۲۶۵۰۱ برای کسب اطلاعات بیشتر به همشهریان گرامی اعلام شده است.

بهزاد لطفی در پایان متذکر شد: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس و با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس و اداره تربیت‌بدنی برگزار می‌شود.