شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ خرداد ۹۸

برگزاری مسابقات پرورش اندام و پاورلیفتیگ شهرستان شهریار به مناسبت دهه فجر

به روز شده در ۱ بهمن ۱۳۹۶

شهریاریها :فرهاد عزیزی رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شهریار از برگزاری مسابقات پرورش اندام ، فیزیک و بادی کلاسیک به مناسبت دهه فجر خبر داد.

 پرورش اندام یکی از رشته های پر مخاطب شهرستان شهریار است که علاقه مندان متعددی را به خود جذب کرده و جوانان زیادی در این رشته ورزشی فعالیت می کنند.
فرهاد عزیزی با بیان اینکه هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان شهریار به منظور فراهم کردن شرایطی که ورزشکاران این رشته بتوانند در آنجا خودشان را محک زده و وضعیت پیشرفتشان را با دیگر ورزشکاران مقایسه کنند در مقاطع مختلف سال مسابقات متعددی برگزار می کند از برگزاری مسابقات پاورلیفتیگ و پرورش اندام به مناسبت دهه فجر خبر داد.
رئیس هیات پرورش اندام شهرستان شهریار، اظهارکرد: به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در نظر داریم یک دوره مسابقات پاورلیفتیگ و پنجمین دوره مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک در سطح شهرستان شهریار برگزار کنیم.
وی ادامه داد: پرورش اندام و بادی کلاسیک و فیزیک روز پنجشنبه و جمعه (۶ بهمن ) ومسابقات پاورلیفتیگ روز جمعه( ۱۳ بهمن) برگزار می‌شود.
فرهاد عزیزی در ادامه افزود: این مسابقات در سالن ایثار و با همکاری اداره ورزش و جوانان،شورا و شهرداری شهر اندیشه برگزار و جوایز ارزنده برای قهرمانان در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است که در این مراسم از قهرمانان و مدال آوران جهانی و آسیای این رشته در شهرستان شهریار تقدیر به عمل می آید.

نظر شما

یک دیدگاه در “برگزاری همایش یکروزه مبانی مدیریت باشگاههای ورزشی در شهریار”

  1. نوین روز گفت:

    آفرین به همه شهریاریها

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...