شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ خرداد ۹۸

افتتاح استادیوم ۷۰۰۰ نفری شهدای اسلامشهر با حضور معاون اول رئیس جمهور

به روز شده در ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

شهریاریها :قدیرآرمیان گفت استادیوم ۷۰۰۰ نفری شهدای اسلامشهر با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر ورزش افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اسلامشهر، قدیر آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر در گفت‌وگویی با خبرنگار فارس، اظهار کرد: استادیوم ۷۰۰۰ نفری شهدای اسلامشهر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش طی این هفته افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

 آرمیان افزود: مجموعه استادیوم ۷۰۰۰ نفری شهدای اسلامشهر که عملیات احداث آن در سال ۱۳۸۸ و بر اساس یک قرارداد ۳۰ ماهه آغاز شد، بعد از گذشت قریب به ۱۰ سال وبا پیگیری‌هایی مجدانه مدیران اداره ورزش اسلامشهر، فرمانداری، مسؤولین شهرستان، اداره کل و خبرنگاران  رسانه‌ها امروز آماده بهره‌برداری شده است.

وی بیان کرد: این مجموعه ورزشی که به‌عنوان یکی از دستورهای دولت محسوب می‌شود، با اعتباری بالغ بر ۱۵میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و با همکاری شرکت توسعه و نگهداریی اماکن ورزشی کشور احداث و تجهیز شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسلامشهر، تاکید کرد: این مجموعه ورزشی که قرار بود سال گذشته فاز نخست آن  فقط با احداث زمین چمن افتتاح شود، امسال با احداث و تکمیل پیست تارتان و تابلو اسنوبرد و رفع نواقص برخی از قسمت‌های زمین و همچنین احداث جاده دسترسی مناسب، آماده بهره برداری گردیده است.

وی تصریح کرد: با توجه به جمعیت منطقه و وجود استعدادهای درخشان و پتانسیل‌های بالقوه در زمینه‌های مختلف به‌ویژه حضور قهرمانان ملی و بین‌المللی وستاره‌های درخشانی در عرصه‌های ورزشی، احداث یک استادیوم بزرگ و درخور جایگاه مردم اسلامشهر یک نیاز اساسی بود.

 آرمیان خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از استادیوم شهدای اسلامشهر، به‌زودی با حضور تیم‌های ورزشی مطرح کشور در این مجموعه شاهد شکوفایی استعدادهای ناشناخته جوانان و ارتقاء سطح کمی و کیفی هرچه بیشتر ورزش این شهرستان خواهیم بود.

  به گزارش خبرگزاری فارس، افتتاح و بهره‌برداری از استادیوم ورزشی ۷۰۰۰ نفری شهدای اسلامشهر، که به‌عنوان مهم‌ترین طرح ملی ودولتی طی سال‌های گذشته به‌ویژه در دو سال اخیر به‌عنوان  یکی از سوژه‌های خبری و مطالبات رسانه‌ها ازمسوولین دولتی بود که خوشبختانه این‌بار پس از چندین نوبت وعده و بدقولی‌ها، به‌عنوان مهم‌ترین دستاورد و پروژه عمرانی هفته دولت،،  البته با چند روز تاخیر افتتاح می‌شود.

مردم شهرستان اسلامشهر با افتتاح این استادیوم به برخی وعده‌های دولت در جهت وسع شهرستان اسلامشهر امیدوار شدند و انتظار دارند که با پیگیری‌های جدی مسؤولین امر و تخصیص اعتبارات لازم و البته به‌دور از سیاسی کاری‌ها، رویای احداث خط مترو اسلامشهر و اتصال به خط ۳ مترو تهران نیز به واقعیت و حقیقت بپیوندد. ساختمان درحال احداث بیمارستان ۴۰۰ تخت‌خوابی اسلامشهر نیز هرچه سریع‌تر تکمیل، تجهیز و آماده ارائه خدمات به مردم منطقه شود.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...