شهرداری شهریار به عنوان روابط عمومی برتر کشور برگزیده شد
شهرداری شهریار به عنوان روابط عمومی برتر کشور برگزیده شد

شهریاریها : در هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که در آبانماه جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا وسیما برگزار شد، لوح تقدیر و تندیس ویژه روابط عمومی در بخش مدیرت راهبردی به روابط عمومی شهرداری شهریار اعطا شد. به گزارش خبرگزاری مهر، هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در آبانماه جاری در مرکز همایش‌های […]

شهریاریها : در هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که در آبانماه جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا وسیما برگزار شد، لوح تقدیر و تندیس ویژه روابط عمومی در بخش مدیرت راهبردی به روابط عمومی شهرداری شهریار اعطا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در آبانماه جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا وسیما برگزار شد و طی این مراسم لوح تقدیر و تندیس ویژه  روابط عمومی در بخش مدیرت راهبردی به روابط عمومی شهرداری شهریار تعلق گرفت.

در این سمپوزیوم اساتید و کارشناسان داخلی و خارجی از جمله پروفسور گوران سوگبرگ از کشور سوئد، پروفسور محمد قیرات از کشور الجزایر، خانم دکتر نینا توماژین از کشور اسلوونی، دکتر دانیل والترنی از کشور ایتالیا و همچنین پروفسور ساروخانی، دکتر محسنیان راد، پرداختچی، قدیمی، زارعیان، خانیتی و… حضور داشتند.

شهریاریها دات کام کسب این افتخار را به روابط عمومی شهرداری شهریار تبریک می گوید.