عرب نژاد : حمایت از مشاغل خانگی در شهریار
عرب نژاد : حمایت از مشاغل خانگی در شهریار

شهریاریها : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهریار از حمایت از مشاغل خانگی در این شهرستان و ارائه تسهیلات به فعالان این عرصه خبر داد. حسین عرب نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به مصوبه کارگروه اشتغال استان تهران، سهمیه معرفی متقاضیان مشاغل خانگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار با […]

farhangشهریاریها : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهریار از حمایت از مشاغل خانگی در این شهرستان و ارائه تسهیلات به فعالان این عرصه خبر داد.

حسین عرب نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به مصوبه کارگروه اشتغال استان تهران، سهمیه معرفی متقاضیان مشاغل خانگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار با اعتبار یک میلیارد ریال تسهیلات تصویب شد.

وی افزود: در این زمینه متقاضیان مشاغل خانگی از طریق ثبت نام در سامانه به اداره تعاون، کار و امور اجتماعی شهرستان معرفی شدند.

این مسئول عنوان کرد: کارگروه اشتغال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار نیز بر این اساس متقاضیان مشاغل هنری مانند نقاشی، خوشنویسی، گرافیک، طراحی لباس و عکاسی را برای سیر مراحل اداری و دریافت وام به اداره تعاون کار و امور اجتماعی شهرستان معرفی کرده است.