آمادگی شهریار برای میزبانی مسابقات جشنواره “فجر”
آمادگی شهریار برای میزبانی مسابقات جشنواره “فجر”

شهریاریها به نقل پایگاه خبری ورزش استان تهران : رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار از اعلام همکاری و مساعدت فرمانداری این شهرستان در میزبانی مسابقات فجر، خبر داد. احمد عبدالوند در گفت و گو با سایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، با اعلام این خبر گفت: محمد حسین نژاد فلاح مدیر کل […]

0shahriar-nejad-bشهریاریها به نقل پایگاه خبری ورزش استان تهران : رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار از اعلام همکاری و مساعدت فرمانداری این شهرستان در میزبانی مسابقات فجر، خبر داد.

احمد عبدالوند در گفت و گو با سایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، با اعلام این خبر گفت: محمد حسین نژاد فلاح مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، صبح (چهارشنبه)، ضمن بازدید از پروژه ها و امکانات ورزشی شهرستان شهریار، در جلسه ای با عباس جوهری فرماندار و گروسی نماینده مجلس شورای اسلامی، مشکلات و امکانات موجود این شهرستان را در برگزاری جشنواره فجر مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: اهم موضوعات مطرح شده در این جلسه، پیرامون جشنواره فرهنگی- ورزشی دهه فجر بود که فرماندار با قول همکاری و مساعدت درخصوص میزبانی مسابقات، از برگزاری این حرکت بزرگ ورزشی استقبال کرد.

عبدالوند با بیان اینکه در بازدید مدیر کل، پروژه های ورزشی شهرستان شهریار مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: مباحث این موضوع با فرماندار مطرح و مقرر شد موانع رفع و پیگیری شود.

وی همچنین از حمایت فرماندار این شهرستان از چند رشته ورزشی خبر داد و گفت: فرماندار ضمن استقبال از میزبانی مسابقات در شهریار، حمایت خود را از این جشنواره اعلام کرد.

گفتنی است، شهرستان شهریار با 30 رشته ورزشی در بخش آقایان و 22 رشته در بخش بانوان، در حال برگزاری مسابقات جشنواره فجر است.