دانشگاه پیام نور البرز رتبه نخست کشوری کسب کرد
دانشگاه پیام نور البرز رتبه نخست کشوری کسب کرد

شهریاریها : رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز از کسب رتبه نخست این دانشگاه در حوزه پژوهش در میان سایر دانشگاههای پیام نور کشور خبر داد. محمد قره در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر افزود: دانشگاه پیام نور در مدتی که از تشکیل استان البرز می گذرد توانسته با انجام طرحهای تحقیقاتی […]

پیام نورشهریاریها : رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز از کسب رتبه نخست این دانشگاه در حوزه پژوهش در میان سایر دانشگاههای پیام نور کشور خبر داد.

محمد قره در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر افزود: دانشگاه پیام نور در مدتی که از تشکیل استان البرز می گذرد توانسته با انجام طرحهای تحقیقاتی و پژوهشی رتبه برتر کشور را کسب کند.

وی گفت: امسال این دانشگاه در بخش پژوهش در بین31 دانشگاه پیام نور کشور مقام نخست سال را به خود اختصاص داده است.

قره همچنین یادآور شد: در این دانشگاه دو مجله پژوهش در رشته های کشاورزی و تربیت بدنی به چاپ می رسد که مورد استقبال و استفاده دانشجویان قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز گفت: ساخت آزمایشگاهها برای رشته های فنی مهندسی از اقدامات موثر این دانشگاه برای توسعه تحقیق و پژوهش است.

به گفته وی مهمترین محور کاری دانشگاه پیام نور استان البرز توجه به گسترش فرهنگ پژوهش در بین همه اقشار این استان است.

قره در خصوص تعداد دانشجویان این دانشگاه گفت: هم اکنون حدود 21 هزار دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاههای پیام نور استان مشغول به تحصیل هستند.