25 کیلومتر توسعه و اصلاح شبکه آبفا ملارد اجرا شد
25 کیلومتر توسعه و اصلاح شبکه آبفا ملارد اجرا شد

شهریاریها : مدیر امور آبفای ملارد گفت: در بخشهای توسعه و بازسازی و اجرای خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، 25 کیلومتر لوله گذاری و اصلاح شبکه در اقطار مختلف انجام شده است. به گزارش خبرگزاری مهر، شمسایی فر اظهار داشت: با بهره گیری از مشاورین دفتر […]

شهریاریها : مدیر امور آبفای ملارد گفت: در بخشهای توسعه و بازسازی و اجرای خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، 25 کیلومتر لوله گذاری و اصلاح شبکه در اقطار مختلف انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، شمسایی فر اظهار داشت: با بهره گیری از مشاورین دفتر فنی و مهندسی و بکارگیری پیمانکاران مجرب زمینه افزایش و ارائه خدمات مطلوب تر به مردم شهرستان ملارد فراهم شد.

وی افزود: هم اکنون شهرستان ملارد با جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر دارای 33 هزار اشتراک آب است که آب مورد نیاز با شبکه ای به طول 240 کیلومتر بین مشترکین توزیع می شود.

این مسئول در خصوص هدف اجرای طرح توسعه و اصلاح شبکه عنوان کرد: رفع نواقص و برطرف کردن برخی مشکلات در خصوص لوله های فرسوده برای جلوگیری از هدررفت آب همچنین خدمات رسانی به مناطق جدیدالاحداث بوده که با توجه به افزایش روزافزون جمعیت و به تبع آن افزایش تقاضا برای آب شرب بهداشتی، نیاز به توسعه و اصلاح شبکه آبرسانی از اولویت های کاری این شرکت است.

شمسایی فر ادامه داد: در محدوده آبفای این شهرستان در حال حاضر 24 حلقه چاه فعال و دارای هفت مخزن زمینی و یک مخزن هوایی وجود دارد که تعداد دو مخزن با حجم 15 هزار مترمکعب در حال احداث است.

مدیر امور آبفای ملارد یادآور شد: امید می رود که این مخازن تا پایان سال جاری بهره برداری شده و وارد مدار خدمت رسانی شود.

وی افزود: اعتبار مالی عملیات توسعه و اصلاح شبکه بالغ بر 200 میلیارد ریال بوده که در این بخش 100 درصد برنامه محقق شده است که در صورت اختصاص و افزایش اعتبارات بیشتر تا پایان سال جاری 15 کیلومتر دیگر به خطوط انتقال و اصلاح شبکه توزیع افزوده می شود.