جوهری اعلام کرد: برخورد قاطع با سودجویان درحوزه اقتصادی
جوهری اعلام کرد: برخورد قاطع با سودجویان درحوزه اقتصادی

شهریاریها : فرماندار شهریار از برخورد قاطع با افراد سودجو در حوزه اقتصادی به خصوص گران و کم فروشان در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس جوهری بعدازظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار در این شهرستان اظهار داشت: مبارزه با گران و […]

عباس جوهری فرماندار شهریارشهریاریها : فرماندار شهریار از برخورد قاطع با افراد سودجو در حوزه اقتصادی به خصوص گران و کم فروشان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس جوهری بعدازظهر امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار در این شهرستان اظهار داشت: مبارزه با گران و کم فروشی یکی از اولویت های ویژه دولت در کشور است که این مهم در شهرستان شهریار نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

وی افزود: طبق برنامه ریزی مقرر شده است که معاونت برنامه ریزی فرمانداری شهریار بیش از گذشته به بحث تنظیم بازار ورود یابد تا بتوان از میزان تخلفات در این حوزه کاست.

تحریم های دشمنان بر حوزه اقتصاد ایران اثر ندارد

این مسئول در ادامه سخنان خود با اشاره به تحریمهای دشمنان به خصوص در حوزه اقتصادی علیه کشور ایران عنوان کرد: در واقع دشمن در حوزه جنگ اقتصادی ورود پیدا کرده اما تاکنون موفق به اجرای توطئه های خود در نظام جمهوری اسلامی نشده است.

جوهری با اشاره به هوشیاری و بصیرت ملت ایران در خنثی کردن توطئه های دشمنان ادامه داد: باید در این زمینه جوانان بیش از تمامی اقشار هوشیار شوند تا بتوانند هجمه های اقتصادی دشمن را خنثی کنند.

لزوم بهره گیری از ظرفیت های اقتصادی موجود در شهریار

فرماندار شهریار با اشاره به تاثیر فرهنگ جامعه در مسائل اقتصادی یادآور شد: باید از ظرفیتهای اقتصادی موجود در شهرستان استفاده شود که تحقق این مهم نیازمند فرهنگسازی بین شهروندان است.

وی به بعد نظارتی و ارزیابی مسائل بازار در حوزه توزیع کنندگان و مصرف کنندگان نیز اشاره کرد و گفت: این مهم هم اکنون نیز در دستور کار فرمانداری است و به طور قطع در آینده نظارت ها تشدید می شود.

برخورد قاطع با افراد سودجو در حوزه گران و کم فروشی

این مسئول افزود: در این زمینه در حوزه اداره صنعت و معدن و تعزیرات فعالیتهای مطلوبی از جمله بازدیدهای میدانی انجام شده است.

جوهری به ایجاد اختلال در حوزه تنظیم بازار از سوی برخی افراد سودجو اشاره کرد و اظهار داشت: به طور قطع فرمانداری با افراد متخلف برخورد قاطع و جدی دارد.

تشدید نظارت بر فعالیت انبارها

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار از نظارت بر فعالیت انبارها و بازدید میدانی از این مراکز نیز خبر داد و اضافه کرد: با محتکران در حوزه صنعتی، اقتصادی و تولیدی برخورد خواهد شد.

وی گفت: دستگاه های خدمت رسان در حوزه تولید باید استانداردهای لازم را در نظر بگیرند تا اخطارهای موجود کاهش یابد.