شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

مهندس طاهری : فعالیت های صنعتی در شهریار با رعایت ملاحظات زیست محیطی خواهد بود

به روز شده در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

شهریاریها : فرماندار شهریار گفت: باید در تمام امور، پروژه ها و اقدامات عمرانی و صنعتی شهریار به مسائل محیط زیستی و دغدغه های آن توجه کنیم.

نوراله طاهری ظهر یکشنبه و در حاشیه مراسم روز زمین پاک طی سخنانی در جمع خبرنگاران با بیان این که همه موظف به حفاظت از محیط زیست هستیم، گفت: قانون اساسی مترقی جمهوری اسلامی حفاظت از محیط زیست را امری همگانی می داند و بر این اساس همه مردم و مسئولان، دستگاه ها و نهادها موظف به حفاظت از محیط زیست هستند.

وی به تکلیف انسانی و اجتماعی در زمینه حفاظت از محیط زیست اشاره کرد و افزود: وظیفه انسانی نیز حکم می کند، که در زمینه پاک سازی محلی که در آن زندگی می کنیم و نیز صیانت از آن در برابر آلودگی ها تلاش کنیم و در واقع از این طریق به خود خدمت کرده ایم.

فرماندار شهریار با بیان این که توسعه پایدار در سایه رعایت ملاحظات زیست محیطی مقدور خواهد بود، گفت: باید در تمام امور، پروژه ها و اقدامات عمرانی و صنعتی شهریار به مسائل محیط زیستی و دغدغه های آن توجه کنیم و همواره سعی داشته باشیم تا فعالیت های ما کم ترین آثار تخریبی در طبیعت ایجاد کند.

بر اساس این گزارش، به مناسبت روز زمین پاک، تعدادی از مسئولین و فعالان محیط زیست شهریار به پاک سازی نمادین بلوار «خبرنگار» این شهرستان پرداختند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...