شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۳ مهر ۹۸

قول مساعد فرماندار شهریار برای آزادسازی اراضی قطار حومه‌ای

به روز شده در ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

شهریاریها : فرماندار شهریار با اشاره به معضلات ترافیکی این شهرستان گفت: قول می‌دهم که هر چه سریع‌تر نسبت به آزادسازی اراضی قطار حومه‌ای اقدام عملیاتی صورت پذیرد.

نورالله طاهری عصر امروز در آئین آغاز عملیات برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهر جدید اندیشه با اشاره به اینکه بخش مسکن موتور محرک عبور از شرایط سخت اقتصادی است اظهار داشت: جای خوشحالی است که در شرایط سخت کنونی دولت برای تأمین مسکن و اشتغال‌زایی اقدام ملی تولید و عرضه زمین مسکن را در دستور کار قرار داده است.

وی ادامه داد: شهرستان شهریار با جمعیت ۸۰۰ هزار نفری که با جمعیت ۴ استان برابری می‌کند در زمینه راه‌های مواصلاتی خود با مشکلات عمده‌ای روبه رو است‌.

فرماندار شهریار بیان کرد: ترافیک سنگین در نوبت‌های صبح و عصر یکی از معضلات جدی شهریار است که باید برای آن تدبیر مناسبی صورت گیرد.

طاهری همچنین با اشاره به آمادگی شهرستان شهریار برای واگذاری زمین جهت احداث مسکن گفت: شهرستان شهریار و شهر اندیشه از ظرفیت‌های بسیاری برای تولید و عرضه زمین برخوردار است که می‌توان به شکل بهینه از آن‌ها استفاده کرد.

وی همچنین تأکید کرد: به عنوان فرماندار شهریار قول می‌دهم که هر چه سریع‌تر نسبت به آزادسازی اراضی قطار حومه‌ای اقدام عملیاتی صورت پذیرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...