شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۲ شهریور ۹۸

تغییر فرمانداران ۴ شهرستان استان تهران

به روز شده در ۴ خرداد ۱۳۹۸

شهریاریها : انوشیروان محسنی بندپی ظهر پنج شنبه در احکامی جداگانه ۴ سرپرست برای فرمانداری شهرستان‌های قدس، پردیس، ری و بهارستان منصوب کرد.

بر اساس این گزارش، لیلا واثقی، عبدالعظیم رضایی، مجتی خانجانی و احمد اسماعیلی راد به ترتیب به سرپرستی فرمانداری‌های قدس، پردیس، بهارستان و ری منصوب شدند و نظام ملکشاهی و بهمن جلیلیان نیز به ترتیب سمت معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری تهران و سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شمیرانات منصوب شدند و هدایت الله جمالی پور، فرماندار ویژه پیشین ری و معاون سابق استاندار تهران نیز به سمت مشاور ویژه استاندار تهران در امور اقتصادی منصوب شد.

نماینده مردم شهرستان‌های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی در مورد تغییر فرماندار قدس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برای تغییر فرماندار قدس قبلاً با بنده مشورت شده بود، اما من نمی دانم، این تغییر انجام شده است و یا خیر.

محمد محمودی شاه نشین اضافه کرد: به هرحال استاندار است و هر زمان بخواهد می‌تواند، فرماندار را تغییر دهد.

وی در پاسخ به این سوال که در آستانه انتخابات آیا این تغییر به صلاح است، یا خیر نیز گفت: در این خصوص نمی‌توانم اظهار نظر کنم، اما به هرحال تغییر فرمانداران از اختیارات استاندار است.

یک کارشناس مسائل استان تهران که نخواست نامش فاش شود نیز به خبرنگار مهر گفت: اینکه ۴ فرماندار در سالی که انتخابات قرار است، برگزار شود، تغییر می‌یابند، ممکن است در برخی ایجاد سو تفاهم کند.

وی گفت: من در مجموع این تغییرات در سطح عمده را به صلاح نمی دانم.

این تغییرات عمده در نماینده‌های عالی ۴ شهرستان استان تهران در حالی صورت می‌گیرد، که ۲ اسفند ۹۸ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش رو است.

استان تهران دارای ۳۵ نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...