شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

بیش از ۷۰ درصد شهریاری‌ها در طرح پایش سلامت ثبت‌‌نام کرده‌اند

به روز شده در ۱۴ آذر ۱۳۹۷

شهریاریها : رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار با اشاره به استقبال شهروندان شهریاری از طرح پایش سلامت گفت: از میان ۸۰۰ هزار نفر جمعیت در شهریار تاکنون ۵۵۰ هزار نفر در سامانه سیب ثبت شده‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار با اشاره به حضور فعال ۲۳۰ پزشک در شهرستان شهریار افزود: با توجه به نیازسنجی‌های صورت گرفته امروز ۶۰ مرکز سوء‌مصرف موادمخدر مجاز در شهرستان فعال است که در ۶ ماه نخست سال به ۸ هزار نفر خدمات‌رسانی کرده است.

ناصح همچنین با اشاره به طرح پایش دانش‌آموزان تصریح کرد: با هدف کاهش هزینه‌های بهداشتی و درمانی بیش از ۱۳۸ هزار پایش انجام شده است چرا که در حوزه بهداشت و درمان بر این باور هستیم که پیشگیری بهتر از درمان است و با این‌گونه اقدامات پیشگیرانه می‌توان بسیاری از مشکلات در آینده را برطرف کرد.

وی سپس با اشاره به استقبال شهروندان شهریاری از طرح پایش سلامت گفت: از میان ۸۰۰ هزار نفر جمعیت در شهریار تاکنون ۵۵۰ هزار نفر در سامانه سیب ثبت شده‌اند که البته از رسانه‌ها و مجموعه‌های مختلف در این راستا درخواست داریم که با کار رسانه‌ای و فرهنگی فضا را به سمت گرایش افراد به ثبت طرح پایش سلامت سوق دهند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شهریار تصریح کرد: تمام خدمات و اقداماتی که در حوزه سامانه سیب ارائه می‌شود به طور رایگان است و اطلاعاتی که در این سامانه ثبت می‌شود کاملاً محرمانه است و در حال حاضر نیز به دنبال یکپارچه کردن سیستم الکترونیک سلامت حتی در موضوع ارجاعات به بیمارستان‌های تخصصی و فوق‌تخصصی هستیم که با اتصال به این سامانه به طور کامل انجام می‌شود.

ناصح با اشاره به کمبود تخت بیمارستانی در شهرستان شهریار در پایان خاطرنشان کرد: بیمارستان امام خمینی(ره) و همچنین مجموعه کلینیک تخصصی در حال احداث حدود ۷۰ درصد رشد داشته است که امید است با جذب اعتبارات بیشتر هر چه سریع‌تر به مرحله بهره‌برداری برسد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...