شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۴ خرداد ۹۸

بارش‌ها اواخر هفته به کرج باز می‌گردد

به روز شده در ۲۱ آذر ۱۳۹۵

we1شهریاریها : منصور رحمانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: طی روزهای اخیر شاهد آسمان صاف تا قسمتی ابری در استان البرز بودیم و امروز نیز به صورت پراکنده در برخی از مناطق به ویژه ارتفاعات شاهد بارش باران خواهیم بود.

وی افزود: از عصر امروز از میزان ابرها در آسمان استان البرز کاسته می‌شود و طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه البرز آسمانی صاف تا کمی ابری، شدت وزش باد و افزایش آلاینده‌های جوی را تجربه می‌کند.

مدیرکل سازمان هواشناسی استان البرز تصریح کرد: از عصر روز سه‌شنبه به بعد با ورود سامانه بارشی جدیدی به کشور، بار دیگر شاهد بارش‌ها در البرز خواهیم بود که این وضعیت در روزهای چهارشنبه و پنجنشبه تشدید می‌شود.

رحمانیان گفت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل داده‌های علمی در روز چهارشنبه به تدریج بر میزان ابرها افزوده شده و شاهد بارش باران و برف به صورت پراکنده خواهیم بود که در مناطق مرتفع انتظار بارش برف را داریم.

وی بیان داشت: روز پنجشبه نیز این وضعیت ادامه دارد و از عصر روز جمعه به بعد شاهد کاهش ابرها و بارش پراکنده باران در این روز خواهیم بود.

مدیرکل سازمان هواشناسی استان البرز افزود: از امروز تا روز سه‌شنبه به دلیل استقرار شرایط وارونگی جوی، بر میزان آلاینده‌ها افزوده شده و باید گروه‌های سنی حساس به ویژه کودکان، بیماران و افراد سالمند تنها در شرایط ضروری از خانه خارج شوند.

رحمانیان اظهار داشت: برای روزهای آتی اندکی افزایش دما پیش‌بینی می‌شود که چندان محسوس نخواهد بود.

وی افزود: برای روز دوشنبه دمای هوای شهرستان کرج با یک تا دو درجه افزایش، در سردترین ساعات به صفر درجه و در گرم‌ترین ساعت به هشت درجه بالای صفر می‌رسد.

 

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...