به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران، صبح امروز چهارشنبه اول اذرماه سال جاری  جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران با کمیته برنامه ریزی ملارد،  با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران، معاونان استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و جمع دیگری از مسؤولان استانی در فرمانداری ملارد برگزار شد.

ابتدا  خطیبی فرماندار شهرستان ملارد،ضمن خوش آمد گویی به مهندس مقیمی و هیات همرا به بیان دستاوردهای دولت تدبیر و امید در سطوح مختلف پرداخت و تصریح کرد : در سطح شهرستان ملارد هم صرفا”به دنبال ارائه آمار و ارقام نبوده و قصد نمایش نداشته ایم چرا که معتقدیم خدا بهترین شاهد بر رفتار همگان بوده و بر نیات آگاه است . چنانچه کارها با نیت صادقانه باشد اثر خود را در مردم خواهد داشت.

سفر استاندار تهران به شهرستان ملارد

در ادامه  حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی نوری، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ملارد، با مغتنم شمردن سفر استاندار تهران گفت: ان شاالله در این سفرها همواره خدامحور باشیم؛ اگر خدامحور باشیم و گفتار و کردار خود را رنگ و لعاب خدایی دهیم خداوند راه رفع مشکلات را باز خواهد کرد.

وی با بیان این که این شهرستان فقیرترین شهرستان از نظر سرانه های ورزشی، فرهنگی، مذهبی و … است، گفت: اصلا به شهرستان ملارد توجه نشده است،  از جمله ساخت یک بیمارستان در ملارد در سفر رییس جمهور مصوب شد، اما امروز پیشرفت چندانی نداشته است، انتظار داریم که توجه ویژه ای به این مساله شود.

سفر استاندار تهران به شهرستان ملارد

همچنین مهندس محمودی نماینده شهرستانها ملارد، شهریار و شهرقدس ضمن گلایه از برخی مدیران کل در استان گفت، مدیران کل باید بیشتر در شهرستان ها حضور داشته باشند و  مشکلات را از نزدیک مشاهده کنند، که البته  جا دارد از مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران بمنظور جدیت در ساخت ورزشگاه ملارد تقدیر نمایم.

وی اظهار داشت: متاسفانه برخی از کارخانه های این منطقه که یکی از آن ها به تنهایی در چند سال اخیر بیش از ۳۰۰ کارگر جذب کرده است به سوی تعطیلی می رود.