شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۸

صیفوری: نخستین همایش بزرگ اتومبیلرانی و موتورسواری در شهریار برگزار می‌شود

به روز شده در ۲۹ آذر ۱۳۹۷

شهریاریها : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار از برگزاری نخستین همایش اتومبیلرانی و موتورسواری با هدف جذب جوانان به ورزش های مهیج و در راستای توجه به نشاط اجتماعی به میزبانی شهر جدید اندیشه خبر داد.

نشست هماهنگی علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار به همراه محمودی معاون توسعه امور ورزش،علیمردانی مسئول دفتر نمایندگی ورزش و جوانان در شهر اندیشه و نصیرلو رئیس هیات اتومبیلرانی و موتورسواری، با مهندس کاویانی شهردار ،جعفری رئیس شورای اسلامی و مسئولین شرکت عمران در مورد برگزاری نخستین همایش اتومبیلرانی و موتورسواری در شهر جدید اندیشه برگزار شد.
در این نشست صیفوری با بیان اینکه برنامه ریزی این همایش از ماه گذشته انجام شده، افزود: تلاش می کنیم با برگزاری مطلوب این همایش ضمن معرفی توانمندی های شهرستان در موتور سواری و اتومبیلرانی زمینه جذب بیشترعلاقمندان و استعدادها را به این ورزش فراهم کنیم.
وی ادامه داد: اتومبیلرانی و موتورسواری به عنوان یکی از ۵ رشته پرمخاطب کشور، نوجوانان و جوانان زیادی را جذب کرده و حمایت مادی و معنوی مسئولان از این رشته، سرمایه گذاری برای سلامت جوانان و زمینه ساز پرهیز آنان از ناهنجاری های اجتماعی و نشاط در جامعه است.
شایان ذکر است این همایش با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار، شرکت عمران و شهرداری به میزبانی شهر جدید اندیشه برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...