شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

حضور رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی در شهر فردوسیه

به روز شده در ۲۷ دی ۱۳۹۷

شهریاریها : رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با دعوت شهردار و شورای شهر فردوسیه شهریار از زمین اختصاص پیدا کرده برای پیست چند منظوره موتورسواری و اتومبیلرانی این شهر بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در پی دیدار قبلی رئیس شورای شهر شهرستان شهریار و نماینده شهردار فردوسیه با محمود صیدانلو و درخواست همکاری برای ساخت پیست چند منظوره موتورسواری و اتومبیلرانی در این شهر ، روز دوشنبه رئیس فدراسیون با همراهی نایب رئیس و مسئول طراحی پیست فدراسیون به این شهر سفر کرد و از زمین اختصاص یافته برای انجام این پروژه ملی بازدید کرد .

در این بازدید که علیرضا اسدی شهردار فردوسیه و یوسف چهارلنگ معاون اقتصادی شهردار ، محمود صیدانلو را همراهی می کردند ، رئیس فدراسیون و گروه کارشناسان فدراسیون با مشاهده از نزدیک زمین ، ضمن تشکر از علاقمندی اعضای شورای شهر و شهردار فردوسیه نسبت به علایق ورزشی نوجوانان و جوانان منطقه در فراهم کردن فضای ورزشی برای آنان ، مکان یاد شده را برای احداث پیست چند منظوره برای رشته های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی مناسب تشخیص دادند و در پایان مقرر شد که هر چه سریع تر نقشه احداث با کمک کارشناسان فدراسیون تهیه و نسبت به کلنگ زنی این پروژه ملی اقدام شود .

بعد از بازدید نیز رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و گروه همراه در نشست مشترک با شهردار فردوسیه شرکت کردند . در این جلسه اسدی شهردار فردوسیه آمادگی خود را برای ساخت این پروژه در راستای پر کردن اوقات فراغت و تفریحات سالم برای جوانان منطقه و کمک به افزایش سفرهای توریستی اعلام کرد و صیدانلو نیز قول همه گونه همکاری فکری و معنوی از سوی فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان را به او داد .

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...