شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۵ خرداد ۹۷

آسمان کرج بارانی می‌شود/بارش برف در ارتفاعات البرز

به روز شده در ۴ آبان ۱۳۹۵

we1شهریاریها : کرج – اداره کل هواشناسی استان البرز برای آسمان کرج باران و در ارتفاعات استان (محور چالوس) بارش برف را پیش بینی کرد.

منصور رحمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اعلام وضعیت جوی استان، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان ابری اواخر وقت امروز همراه با افزایش ابر و گاهی وزش باد خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه روز گذشته به تدریج شاهد تقویت جریانات شمالی و عبور موج تراز میانی جو بودیم، گفت: امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه با گسترش دامنه فعالیت این سامانه در پاره ای مناطق از استان بارش باران و رعد و برق را شاهد خواهیم بود.

رحمانیان در ادامه به وضعیت جوی امروز شهرستان کرج اشاره کرد و گفت: آسمان کرج نیمه ابری همراه با وزش باد و و بارش پراکنده باران خواهد بود در حال حاضر کمینه و بیشینه دمای هوا به ترتیب ۳ و ۱۸ درجه سانتی گراد است.

مدیرکل هواشناسی استان البرز وضعیت جوی شهرستان های استان را نیمه ابری همراه با وزش باد و بارش پراکنده باران اعلام کرد و گفت: در حال حاضر دمای هوا در منطقه «دیزین» به منفی ۲ درجه سانتی گراد رسیده است.

رحمانیان وضعیت جوی محور چالوس را نیمه ابری اعلام کرد و گفت: در ارتفاعات استان (محور کرج – چالوس) شاهد بارش برف هستیم در حال حاضر ماکزیمم سرعت باد ۳۶ کیلومتر بر ساعت است.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...