نسخه جدید وب سایت یاهو در راه است
نسخه جدید وب سایت یاهو در راه است

گروه فناوری شهریاریها : نسخه جدید وب سایت یاهو که پس از پذیرش مسئولیت توسط Marissa Mayer طراحی شده است به زودی-به احتمال زیاد در یک هفته آینده- رونمایی خواهد شد. پس از روی کار آمدن مریسا میر، که سابقه فعالیت و کار در Google را دارد یاهو دچار تغییراتی از پایه شده است. این […]

گروه فناوری شهریاریها : نسخه جدید وب سایت یاهو که پس از پذیرش مسئولیت توسط Marissa Mayer طراحی شده است به زودی-به احتمال زیاد در یک هفته آینده- رونمایی خواهد شد.

پس از روی کار آمدن مریسا میر، که سابقه فعالیت و کار در Google را دارد یاهو دچار تغییراتی از پایه شده است. این تغییرات به زودی با رونمایی از نسخه جدید سایت یاهو قابل مشاهده است.

به گزارش Kara Swisherخبرنگار سایت AllThingsD نسخه جدید سایت یاهو به طور ویژه برای تبلت ها و دستگاه های موبایل و حتی پی سی های لمسی طراحی شده است.

منابع خبری “کارا سویشر” اعلام کرده اند که رابط کاربری یاهوی مریسا میر با الهام از ویندوز8 و Tileهای آن طراحی شده است و اینطور که به نظر می آید آگهی های تجاری در زیر این تایل ها قرار خواهند گرفت.

همچنین اکثر لینک های نوشته شده با آیکون ها و یا شکل های ساده جایگزین شده و در کل سایت، ظاهر ساده تری نسبت به نسخه فعلی دارد و هماهنگی بیشتری با شبکه های اجتماعی دارد.

سایت yahoo.com مهمترین محصول شرکت یاهو است و جای تعجب ندارد که مریسا میر در اولین اقدام عملی خود، دست به تغییر اساسی در این محصول بزند.
تصویر احتمالی برای نسخه جدید سایت یاهو به احتمال زیاد چیزی شبیه تصویر زیر خواهد بود.

منبع: BusinessInsider – ترجمه مصطفی لامعی