فرماندار شهریار: نسل سوم و چهارم انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند
فرماندار شهریار: نسل سوم و چهارم انقلاب با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند

شهریاریها : سیدعباس جوهری ظهر امروز در جلسه مشاوران ایثارگران اظهار داشت: جنگ هشت ساله علیه ایران توانست قدرت نظامی ایران را برای همگان روشن کند. وی افزود: حضور نوجوانان و جوانان غیور و شجاع در این جنگ تحمیلی به جهانیان اثبات کرد که ایران و ایرانی هرگز آرمان‌های خود را رها نمی‌کند و با […]

13901006183529_PhotoAشهریاریها : سیدعباس جوهری ظهر امروز در جلسه مشاوران ایثارگران اظهار داشت: جنگ هشت ساله علیه ایران توانست قدرت نظامی ایران را برای همگان روشن کند.

وی افزود: حضور نوجوانان و جوانان غیور و شجاع در این جنگ تحمیلی به جهانیان اثبات کرد که ایران و ایرانی هرگز آرمان‌های خود را رها نمی‌کند و با گذشت از جان خود از خاک کشور دفاع خواهد کرد.

فرماندار شهریار با بیان اینکه نباید اجازه دهیم گذر زمان و دور شدن از روزهای دفاع مقدس ما را از آن دوران دور کند، افزود: تنها اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و یادآوری آن دوران می‌تواند ما را به اهداف خود نزدیک سازد.

وی افزود: هر چه بیشتر بتوانیم نشست‌های تخصصی را با حضور فرماندهان جنگ، رزمندگان و ایثارگران با جوانان و نوجوانان بگذاریم می‌توانیم به اهداف خود نزدیک شویم.

این مسئول گفت: دشمنان امروز در نظر دارند تا دوران هشت سال دفاع مقدس را برای نسل امروز مسئله‌ای پیش پا افتاده تلقی کنند تا بتوانند آرمان‌های این دوران را خدشه‌دار کنند.

جوهری افزود: کمرنگ جلوه دادن ابهت روزهای هشت سال دفاع مقدس و پیروزی‌های پی‌درپی رزمندگان اسلام یکی از توطئه‌های دشمنان برای رسیدن به اهدافشان است.

وی ادامه داد: نسل امروز باید بداند اگر کشور توانسته پله‌های ترقی و پیشرفت را طی کند مرهون از خودگذشتگی‌های رزمندگانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر رژیم عراق ایستادگی کردند و اجازه ندادند که ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

فرماندار شهریار گفت: در جنگ هشت ساله عراق از سوی بسیاری از کشورهای دیگر حمایت می‌شد اما ایران اسلامی با تکیه بر خداوند و ولایتمداری و همچنین داشتن جوانانی برومند و شجاع موفق شد در این صحنه نیز پیروز میدان باشد.

جوهری تأکید کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی در مسیر شناخت واقعی اهداف رزمندگان اسلام از مهم‌ترین اقداماتی است که متولیان امر فرهنگ می‌توانند در این زمینه ما را یاری دهند.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیز دشمن در لباسی دیگر وارد میدان شده و در نظر دارد تا اهداف پلید و دیرینه خود را عملی کند.

جوهری ادامه داد: لذا ارتقای آگاهی و بصیرت نسل امروز نسبت به توطئه‌های دشمنان ضروری است.

وی ادامه داد: دشمن هنگامی که فهمید در جنگ نظامی نمی‌تواند موفق باشد جنگ نرم،‌ تهدید و تحریم کشور را آغاز کرد و در نظر دارد تا عقده‌های خود را از این طریق خالی کند.

فرماندار شهریار گفت: دشمن باید بداند که تحریم و تهدید هیچ اثری در پیشرفت و توسعه کشور نخواهد داشت بلکه ما را در رسیدن به علوم مختلف نزدیک‌تر می‌سازد.