پرتال‌ فرمانداری شهرستان‌های غرب استان تهران همچنان غیر فعال است
پرتال‌ فرمانداری شهرستان‌های غرب استان تهران همچنان غیر فعال است

شهریاریها : حدود یک ماه قبل ناگهان پرتال‌ رسمی اطلاع‌رسانی شهرستان‌های غرب استان تهران از جمله رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس و اسلامشهر از دسترس کاربران خارج شد. خبرنگاران فارس در این شهرستان‌ها تلاش کردند تا ضمن تماس با مدیران و مسئولان روابط عمومی این فرمانداری‌ها از علت ایجاد اختلال فوق اطلاع حاصل کنند […]

شهریاریها : حدود یک ماه قبل ناگهان پرتال‌ رسمی اطلاع‌رسانی شهرستان‌های غرب استان تهران از جمله رباط کریم، شهریار، ملارد، شهر قدس و اسلامشهر از دسترس کاربران خارج شد.

خبرنگاران فارس در این شهرستان‌ها تلاش کردند تا ضمن تماس با مدیران و مسئولان روابط عمومی این فرمانداری‌ها از علت ایجاد اختلال فوق اطلاع حاصل کنند که تاکنون پاسخ مناسبی دریافت نکردند.

چندی پیش یکی از کارکنان روابط عمومی فرمانداری رباط کریم به خبرنگار فارس در این شهرستان گفته بود که علت از دسترس خارج شدن پرتال رسمی فرمانداری فوق، ایجاد اختلال در پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران است و به دلیل اینکه پرتال‌های فرمانداری‌ شهرستان‌های فوق زیر مجموع این پایگاه قرار دارند، به طبع ایجاد اختلال در این سایت، آنها نیز از دسترس کاربران خارج شده‌اند.

در ابتدا گفته می‌شد که طی چند روز آینده این اشکال برطرف می‌شود، اما هم اکنون و با گذشت بیش از یک ماه، مردم، مسئولان و اصحاب رسانه در شهرستان‌های غرب استان تهران نمی‌توانند از اخبار و گزارش‌های رسمی فرمانداری‌های فوق اطلاع حاصل کنند.

در حال حاضر اگر چه پرتال رسمی وزارت کشور فعال است، اما از این طریق نیز نمی‌توان به سایت استانداری تهران و شهرستان‌های تابعه دسترسی پیدا کرد.

لازم به توضیح است، فرمانداری برخی از شهرستان‌های غرب استان تهران از جمله رباط کریم، طی روزها اخیر از طریق یک وبلاگ ساده با آدرس www.robatkarim91.blogfa.com برخی اخبار خود را در فضای مجازی منتشر می‌کنند که البته وابستگی این وبلاگ به فرمانداری رباط کریم نیز تا این لحظه به صورت رسمی تایید نشده است.

با توجه به اینکه در اواخر کار دولت دهم قرار داشته و طی ماه‌های آتی انتخابات مهم ریاست جمهوری دوره یازدهم نیز پیش روی داریم، ایجاد اختلال بیش از یک ماه در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی استانداری تهران و شهرستان‌های تابعه و عدم تلاش برای رفع این اشکال از سوی مسئولان امر قابل تامل است.