ارتقای امنیت مردم اولویت فرماندهی استان تهران است
ارتقای امنیت مردم اولویت فرماندهی استان تهران است

شهریاریها :  فرماندهی انتظامی غرب استان تهران ایجاد و ارتقای سطح امنیت و آرامش شهروندان را اولویت فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران عنوان کرد. به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ اصلانی ظهر امروز در مراسم راه اندازی قرارگاه نیروی انتظامی شهرستان بهارستان ضمن قدردانی از تلاش مسئولین استانی و شهرستانی، برای ایجاد این مرکز فرماندهی […]

شهریاریها :  فرماندهی انتظامی غرب استان تهران ایجاد و ارتقای سطح امنیت و آرامش شهروندان را اولویت فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ اصلانی ظهر امروز در مراسم راه اندازی قرارگاه نیروی انتظامی شهرستان بهارستان ضمن قدردانی از تلاش مسئولین استانی و شهرستانی، برای ایجاد این مرکز فرماندهی اظهار داشت: تلاش ها و همکاری های بسیاری ارزنده ای در این راستا صورت گرفته که جای قدردانی  و تشکر دارد.

این مسئول انتظامی در ادامه با اشاره به نرخ رشد جمعیتی شهرستان بهارستان نیز تصریح کرد: به رغم اینکه در شهرستان بهارستان حدود 5 کلانتری فعال وجود دارد، اما می طلبد که در آینده ای نزدیک نسبت به افزایش امکانات اداری و انسانی اقدامات لازم انجام شود.

وی کثرت جمعیت و نوع تهدیدها و برخی جرائم دیگر را از اولویت ویژه قرارگاه انتظامی این شهرستان برشمرد و افزود: از اولین روز راه اندازی فرماندهی غرب استان تهران با حمایت های مجموعه استانی و شهرستانی، برآوردهای اجتماعی و اطلاعاتی و امنیتی از سطح شهرستان های استان تهران در راستای ایجاد امنیت اجتماعی هر چه بیشتر مردم این مناطق  صورت گرفت.

اصلانی همچنین در پایان این مراسم از مسئولین شهرستان خواست نسبت به ادامه این روند در جهت امنیت و آسایش هر چه بیشتر شهروندان از هر گونه تعامل و همکاری دریغ نورزند.

گفتنی است، در پایان این مراسم سرهنگ داود عبدالمالکی به مدت 3 سال از سوی فرماندهی کل نیروی انتظامی کشور سرهنگ احمدی مقدم، به عنوان فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان منصوب شد.