جوهری: تمامی گلزار شهدای شهریار تا پایان سال بهینه سازی می شود
جوهری: تمامی گلزار شهدای شهریار تا پایان سال بهینه سازی می شود

شهریاریها : فرماندار شهریار از بهینه سازی تمامی گلزار شهدای این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد. سید عباس جوهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر در شهرستان شهریار 120 مسجد وجود دارد که در اکثر این مراکز ائم جمعه حضور دارند. وی افزود: همچنین هم اکنون 745 هیئت مذهبی […]

عباس جوهری فرماندار شهریارشهریاریها : فرماندار شهریار از بهینه سازی تمامی گلزار شهدای این شهرستان تا پایان سال جاری خبر داد.

سید عباس جوهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر در شهرستان شهریار 120 مسجد وجود دارد که در اکثر این مراکز ائم جمعه حضور دارند.

وی افزود: همچنین هم اکنون 745 هیئت مذهبی در شهریار مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد 130 هیئت ویژه بانوان و 295 هیئت به صورت مستمر فعالیت می کنند.

612 مدرسه در شهریار وجود دارد

این مسئول به وجود 75 حسینیه در شهریار اشاره و عنوان کرد: باید از تمامی این ظرفیتهای فرهنگی در شهرستان در راستای بصیرت افزایی جوانان بهره برد.

جوهری ادامه داد: وجود 15 کتابخانه عمومی، هشت فرهنگسرا، 612 مدرسه، شش هزار و 548 فرهنگی، 18 موسسه قرآنی نیز از دیگر پتانسیلهای شهریار است.

بهینه سازی 90 مسکن خانواده شهدا در شهریار

فرماندار شهریار گفت: این شهرستان در هشت سال دفاع مقدس 945 شهید و 31 جانباز بالای 70 درصد را تقدیم انقلاب کرده است که به منظور حفظ جایگاه آنها تاکنون 247 مورد بازدید از خانواده شهدا انجام شده است.

وی از بهینه سازی 90 مسکن خانواده شهدا طی سال 90 خبر داد و اضافه کرد: در این زمینه 62 مراسم یادواره شهدای شهری و روستایی برگزار و 237 مورد دیدار با ایثارگران و جانبازان در ملاقاتهای مردمی انجام گرفته است.

تا پایان سال جاری تمامی گلزار شهدای شهرستان بهینه سازی می شود

این مسئول به بازسازی گلزار شهدای این شهرستان نیز اشاره کرد و اذعان داشت: تا پایان سال جاری از مجموع 34 گلزاری که در سطح شهرستان وجود دارد، با تکمیل 18 گلزار، دیگر گلزاری در سطح شهرستان نخواهد بود که آماده سازی و بهینه سازی نشده باشد.