گروسی:حمایت از ولایت ویژگی اصلی ملت ایران است
گروسی:حمایت از ولایت ویژگی اصلی ملت ایران است

شهریاریها : حسین گروسی در  شهرستان اظهار داشت: پیش از انقلاب اسلامی نخستین و مهمترین خواسته ملت ایران که منجر به انقلاب و سرنگونی حکومت پهلوی شد، استقرار یک نظام اسلامی و اجرای قوانین و حدود دینی بود. وی تصریح کرد: این خواسته در مبارزات 100 سال اخیر ایرانیان نمود کامل و عینی داشته است و […]

گروسی 1شهریاریها : حسین گروسی در  شهرستان اظهار داشت: پیش از انقلاب اسلامی نخستین و مهمترین خواسته ملت ایران که منجر به انقلاب و سرنگونی حکومت پهلوی شد، استقرار یک نظام اسلامی و اجرای قوانین و حدود دینی بود.

وی تصریح کرد: این خواسته در مبارزات 100 سال اخیر ایرانیان نمود کامل و عینی داشته است و خوشبختانه با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی مبارزه ده‌ها ساله مردمی به نتیجه رسید.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قیام مردم قم و پس از آن خروش ملت ایران در 19 دی تاکید کرد: نماد ولایت‌مداری و حمایت از ولی امر که از جمله ویژگی‌های اصلی ملت ایران است را می‌توان در وقایع 19 دی مشاهده کرد.

گروسی تاکید کرد: در این روز مردم ما وقتی شاهد توهین و جسارت به ساحت مقدس مرجعیت معظم شیعه شدند، با ایثار و فداکاری به خیابان‌ها آمده و با دست‌های خالی علیه ارتش تا بن دندان مسلح رژیم مبارزه کردند.

وی افزود: این روز نشان می‌دهد که برای مردم ما هیچ موضوعی مهم‌تر و با اهمیت‌تر از اجرای تعالیم دینی و حرکت در مسیر ولایت نیست.

گروسی در پایان تاکید کرد: امروز نیز اگر کوچک‌ترین جسارتی به ساحت مقدس مرجعیت معظم شیعه، حوزه‌های علمیه و بالاخره ولایت شود، این مردم با قدرت بیشتر از 19 دی به خیابان‌ها آمده و علیه دشمنان اسلام و انقلاب مبارزه خواهند کرد.