استاندار تهران به اسلامشهر می آید
استاندار تهران به اسلامشهر می آید

شهریاریها : مردم اسلامشهر روز پنج شنبه 18 آبان ماه سال جاری می توانند با استاندار تهران ملاقات حضوری داشته باشند. به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی تمدن روز پنج شنبه 18 آبان ماه سال جاری برای ملاقات با شهروندان اسلامشهری در مسجد خاتم الانبیاء شهرک واوان حضور می یابد و قرار است این برنامه از […]

شهریاریها : مردم اسلامشهر روز پنج شنبه 18 آبان ماه سال جاری می توانند با استاندار تهران ملاقات حضوری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی تمدن روز پنج شنبه 18 آبان ماه سال جاری برای ملاقات با شهروندان اسلامشهری در مسجد خاتم الانبیاء شهرک واوان حضور می یابد و قرار است این برنامه از ساعت 13 الی 15 برگزار شود.

طی مدت گذشته استاندار تهران در برنامه های شهرستان اسلامشهر حضور کمرنگی داشت از جمله عدم حضور در مراسم دهیاران استان تهران که باعث ناراحتی برخی از مدعوین نیز شده بود.

گلایه نسبت به انتزاع احمدآباد مستوفی، عدم جابجایی میدان میوه و تره بار از مرکز شهر و ساماندهی سرنوری، روند بسیار کند پروژه احداث مترو، اعتراض نسبت به عدم تکریم ارباب رجوع در برخی از ادارات و عدم اطلاع رسانی شفاف و ارائه گزارش عملکرد تعدادی از نهادها و سازمان های شهری از مهمترین دغدغه های شهروندان اسلامشهر است که بسیاری از این موارد قبلا توسط خبرگزاری مهر درقالب گزارش درج شده است.

شهروندان اسلامشهری می توانند در جلسه ملاقات با استاندار تهران به طرح مشکلات خود بپردازند.