22 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان تهران برپا می شود
22 نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در استان تهران برپا می شود

شهریاریها : استاندار تهران گفت: 22 نمایشگاه عرضه کالاهای ضروری به نام نمایشگاه بهاره در سطح استان تهران برپا می شود. به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی تمدن پس از جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران اظهار داشت: نمایشگاههای بهاره استان تهران در آستانه نوروز از 25 بهمن الی 21 اسفند کالاهای ضروری مردم را به […]

13910328000477_PhotoAشهریاریها : استاندار تهران گفت: 22 نمایشگاه عرضه کالاهای ضروری به نام نمایشگاه بهاره در سطح استان تهران برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی تمدن پس از جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران اظهار داشت: نمایشگاههای بهاره استان تهران در آستانه نوروز از 25 بهمن الی 21 اسفند کالاهای ضروری مردم را به صورت نامحدود و با قیمت مصوب، عرضه می کنند.

وی ادامه داد: بیش از پنج هزار و 600 غرفه برای نخستین بار در نمایشگاه های بهاره استان محصولات خود را در آستانه عید نوروز به مردم عرضه می کنند که تنوع کالا و میزان نیاز مردم به این کالاها در نمایشگاههای بهاره استان تهران مورد توجه قرار گرفته است.

تمدن در ادامه از ذخیره سازی گوشت قرمز و سفید در استان تهران خبر داد و گفت: به دلیل افزایش تقاضای مردم به این محصولات، ذخیره سازی مناسبی در این محصولات انجام شده است.