جوهری:لزوم بصیرت‌ افزایی نسل امروز در ایام‌الله دهه فجر
جوهری:لزوم بصیرت‌ افزایی نسل امروز در ایام‌الله دهه فجر

شهریاریها : سیدعباس جوهری در جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان اظهار داشت: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است تا اهداف و آرمان‌های انقلاب برای نسل امروز بازگو شود. وی ادامه داد: دشمن برای اینکه به اهداف شوم خود نزدیک شود خواب‌های بسیاری را برای این کشور ترسیم کرده است اما هر بار با سخت‌ترین […]

عباس جوهری فرماندار شهریارشهریاریها : سیدعباس جوهری در جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان اظهار داشت: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است تا اهداف و آرمان‌های انقلاب برای نسل امروز بازگو شود.

وی ادامه داد: دشمن برای اینکه به اهداف شوم خود نزدیک شود خواب‌های بسیاری را برای این کشور ترسیم کرده است اما هر بار با سخت‌ترین شکست‌ها مواجه می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه اجرای برنامه‌های فرهنگی در ایام‌الله دهه فجر و آگاه‌سازی جوانان و نوجوانان از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ما در این ایام باید باشد؛ افزود: دشمنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای اینکه نتوانستند به بسیاری از آرزوهای خود دست پیدا کنند کینه‌توز شده‌اند و امروز می‌خواهند با ضربه زدن به کشور به آرزوهای دیرینه خود دست پیدا کنند.

جوهری ادامه داد: اما ایران اسلامی همیشه با تکیه بر اعتقادات و به پشتوانه داشتن مردمی انقلابی و ولایی همیشه و در همه حال توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و آنان را مأیوس کرده است.

فرماندار شهریار با تأکید بر اینکه ایام‌الله دهه فجر باید نقطه عطفی برای بصیرت‌افزایی مردم و پریشان کردن خواب‌های شوم دشمن شود، خاطرنشان کرد: ویژگی که امسال برای بحث دهه فجر دنبال می‌کنیم بسیار منحصر به فرد است لذا با توجه به اینکه کشور در شرایط خاص قرار دارد، در نظر داریم با اجرای برنامه‌های مختلف این پیچ تاریخی را به تعبیر مقام معظم رهبری با موفقیت پشت سر بگذاریم و دشمن را بیش از گذشته مأیوس سازیم.

جوهری ادامه داد: فراهم کردن بسترهای مناسب برای حضور بیش از پیش نوجوانان و جوانان در برنامه‌های دهه فجر امسال یکی از از مهم‌ترین اقداماتی است که باید توسط مسئولان و برگزارکنندگان ایام‌الله دهه فجر در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر امسال مصادف با آغاز ماه ربیع‌الاول است، افزود: این مهم را به فال نیک گرفته و با توجه به فضای بسیار خوبی که بین این ماه و ماه ربیع‌الاول است، سعی خواهیم کرد از این فضا برای برگزاری برنامه‌های این دهه بهترین استفاده را کنیم.

جوهری در پایان گفت: مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال نیز بسیار باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد و براساس برنامه‌های تدارک دیده شده طی جلسات مختلف در ماه‌های اخیر در این مراسم برنامه‌های فرهنگی مختلفی برگزار خواهد شد.