اختصاص حدود 6 میلیارد ریال برای روشنایی معابر صفادشت ملارد
اختصاص حدود 6 میلیارد ریال برای روشنایی معابر صفادشت ملارد

شهریاریها : شهردار صفادشت شهرستان ملارد گفت: شهرداری صفادشت در سال جاری با اختصاص پنج میلیارد و 650 میلیون ریال اعتبار به اجرای پروژه روشنایی در شهر و حریم صفادشت پرداخت. محمدعلی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پروژه های اصلاح شبکه روشنایی و استفاده از کابل خودنگه دار در بلوار پدم حد […]

safadشهریاریها : شهردار صفادشت شهرستان ملارد گفت: شهرداری صفادشت در سال جاری با اختصاص پنج میلیارد و 650 میلیون ریال اعتبار به اجرای پروژه روشنایی در شهر و حریم صفادشت پرداخت.

محمدعلی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پروژه های اصلاح شبکه روشنایی و استفاده از کابل خودنگه دار در بلوار پدم حد فاصل میدان شهید شیرخانلو تا سه راهی میرزایو با اعتبار 660 میلیون ریال، اجرای پروژه روشنایی بلوار امام خمینی(ره) شامل مسیرهای روبروی شهرداری تا میدان نبی اکرم(ص) با اعتبار 380 میلیون ریال، میدان نبی اکرم(ص) تا دوربرگردان امیرآباد با اعتبار سه میلیارد و 180 میلیون ریال و دور برگردان امیر آباد تا دوربرگردان مهردشت 800 میلیون ریال از سال 90 آغاز شد و در دهه فجر امسال افتتاح و بهره برداری می شود.

وی افزود: همچنین در سال جاری پروژه روشنایی با جابه جایی و اجرای شبکه در ورودی خیابان امیرآباد – مهردشت با اعتبار 250 میلیون ریال و روستای علی بیات با اعتبار 380 میلیون ریال اجرا شد.

این مسئول در ادامه به اختصاص 650 میلیون ریال اعتبار برای اجرای برنامه فرهنگی در صفادشت خبر داد و عنوان کرد: شورا و شهرداری صفادشت با اختصاص این میزان اعتبار، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی را در برنامه کاری خود قرار داده است.

کریمی به برگزاری همایش تجلیل از 226 دانشجوی وروردی سال 91 بخش صفادشت به مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها به مبلغ 300 میلیون ریال، اعزام کاروان زیارتی راهیان نور در نوروز 91 به مبلغ 250 میلیون ریال، تجلیل از عوامل تئاتر “آیا کسی هست مرا یاری کند” به مبلغ 50 میلیون ریال و جشن تکلیف دختران دانش آموز پایه سوم ابتدایی بخش صفادشت با همکاری آموزش و پرورش شهرستان ملارد به مبلغ 50 میلیون ریال نیز اشاره کرد و گفت: تا پایان سال جاری نیز پروژه های مختلف دیگری اجرا و برنامه ها برگزار می شود.