تشکیل ستاد عملیات زمستانی برای برف روبی و نمک پاشی معابر شهریار
تشکیل ستاد عملیات زمستانی برای برف روبی و نمک پاشی معابر شهریار

شهریاریها : شهردار باغستان از تشکیل ستاد عملیات زمستانی برای برف روبی و نمک پاشی معابر در شهرستان شهریار خبر داد. محمدصادق کولیوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن فصل سرما، اولویت کاری شهرداری اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی در سطح شهر است تا در زمان بارش برف و […]

شهریاریها : شهردار باغستان از تشکیل ستاد عملیات زمستانی برای برف روبی و نمک پاشی معابر در شهرستان شهریار خبر داد.

محمدصادق کولیوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن فصل سرما، اولویت کاری شهرداری اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی در سطح شهر است تا در زمان بارش برف و باران مشکلات برای شهروندان به وجود نیاید.

وی افزود: در شرایط آب و هوایی مناسب حوزه عمران انجام آسفالت محلات را در دستور کار خود قرار داده که در این زمینه مقررر شده است که این حوزه اقدامات لازم را نسبت به زیرسازی و جدول بلوار شهید کلهر باباسلمان انجام دهد.

این مسئول به آغاز فصل سرما نیز اشاره و عنوان کرد: در این زمینه ستاد عملیات زمستانی تشکیل شده است تا در زمان بارش برف و باران اقدامات لازم برای  برف روبی و نمک پاشی معابر انجام شود.

کولیوند در ادامه بر افزایش تعداد سرویسهای بهداشتی در پارکهای سطح شهر نیز تاکید کرد و ادامه داد: این مهم باید در اولویت کاری حوزه عمرانی قرار گیرد.

شهردار باغستان از انجام اقدامات لازم برای اجرای اتوماسیون اداری در پرونده های شهرسازی و سیستم دبیرخانه خبر داد.