راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه شورای اسلامی شهریار
راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه شورای اسلامی شهریار

شهریاریها :  به نقل از روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی این شهرستان، سیدجواد درخشان عنوان کرد: راه‌اندازی این سامانه پیام کوتاه در راستای خدمات رسانی الکترونیک به شهروندان انجام شده است. وی ادامه داد: در این راستا همچنین با راه‌اندازی این سامانه می‌توانیم ارتباط و تعامل دو سویه‌ای را با شهروندان داشته باشیم. […]

شهریاریها :  به نقل از روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی این شهرستان، سیدجواد درخشان عنوان کرد: راه‌اندازی این سامانه پیام کوتاه در راستای خدمات رسانی الکترونیک به شهروندان انجام شده است.

وی ادامه داد: در این راستا همچنین با راه‌اندازی این سامانه می‌توانیم ارتباط و تعامل دو سویه‌ای را با شهروندان داشته باشیم.

رئیس شورای شهر شهریار خاطرنشان کرد: سامانه پیام کوتاه در پورتال شورا طراحی شده که شهروندان می‌توانند به طور مستقیم با اعضای شورا ارتباط داشته باشند.

این مسئول افزود: در این راستا همچنین شهروندان می‌توانند از طریق این سامانه مشکلات خود را مطرح کنند و اعضای شورا نیز به طور الکترونیک پاسخگوی شهروندان خواهند بود.

وی اضافه کرد: این سامانه با شماره اختصاصی 30007971790010 با کامل‌ترین امکانات موجود در راستای پاسخگویی راه‌اندازی شده است.

درخشان اذعان داشت: شهروندان شهریاری از طریق این پایگاه اطلاع رسانی و همچنین سامانه پیام کوتاه می‌توانند از آخرین فعالیت‌های شورای شهر شهریار شامل مصوبات و دیگر برنامه‌ها  قرار بگیرند.