بیش از 3 هزار کلاس درس در البرز هوشمند هستند
بیش از 3 هزار کلاس درس در البرز هوشمند هستند

شهریاریها : مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز اعلام کرد بر اساس برنامه نظام نوین آموزشی در آموزش و پرورش کشورمان، شیوه آموزش به دانش‌آموزان باید به صورت هوشمند باشد. وی تصریح کرد: این شیوه آموزشی تاثیر بسیار عمیقی در دانش‌آموزان داشته و بر اساس گزارش‌هایی که داریم، میزان فراگیری دانش‌آموزانی که در این […]

شهریاریها : مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز اعلام کرد بر اساس برنامه نظام نوین آموزشی در آموزش و پرورش کشورمان، شیوه آموزش به دانش‌آموزان باید به صورت هوشمند باشد.

وی تصریح کرد: این شیوه آموزشی تاثیر بسیار عمیقی در دانش‌آموزان داشته و بر اساس گزارش‌هایی که داریم، میزان فراگیری دانش‌آموزانی که در این محیط‌ها آموزش دیده‌اند به مراتب بیشتر از دیگران است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز ادامه داد: به همین دلیل طی دو سال اخیر تلاش بسیار زیادی برای هوشمند سازی مدارس این استان انجام شده است.

حلیمی گفت: هم اکنون 3 هزار و 300 کلاس درس در استان البرز که مربوط به مقاطع مختلف ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و هنرستان است، به صورت هوشمند اداره می‌شود.

3 هزار کلاس درس دیگر در البرز هوشمند می‌شود

وی در پاسخ به این پرسش که آیا روند هوشمند سازی مدارس در استان البرز ادامه خواهد یافت؟‌ بیان داشت: همان طور که پیشتر اعلام کردیم، ما در تلاش هستیم تا تمام کلاس‌های درس در این استان را هوشمند سازی کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز ادامه داد: این طرح باید به مرور زمان اجرایی شود و هم اکنون هوشمندسازی 3 هزار کلاس درس دیگر در البرز در دستور کار قرار دارد.

حلیمی در پایان اعلام کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده فصل تحصیلی 92 – 93 را با 6 هزار و 300 کلاس هوشمند آغاز خواهیم کرد و امیدواریم تا پایان فصل تحصیلی جاری کار هوشمندسازی 3 هزار کلاس درس فوق به پایان برسد.