درخشان از عملکرد شهرداری قدردانی کرد
درخشان از عملکرد شهرداری قدردانی کرد

شهریاریها : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر شهریار درپانصد و چهل و هشتمین  جلسه علنی شورای شهر  سید جواد درخشان رئیس شورا از عملکرد شهرداری شهریار در مرکز و مناطق و نواحی در دفع آبهای سطحی و آبگرفتگی معابر در بارندگی های اخیر قدردانی کرد. وی با اشاره به حضور عوامل شهرداری از […]

شهریاریها : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر شهریار درپانصد و چهل و هشتمین  جلسه علنی شورای شهر  سید جواد درخشان رئیس شورا از عملکرد شهرداری شهریار در مرکز و مناطق و نواحی در دفع آبهای سطحی و آبگرفتگی معابر در بارندگی های اخیر قدردانی کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل شهرداری از ابتدای بارش باران طی روزهای گذشته افزود : بسیج نیروهای خدمات رسان شهرداری بویژه عوامل و نیروهای خدمات شهری نقش بسزائی در کاهش میزان خسارات ناشی از بارندگی را داشته است .

درخشان با تاکید براینکه نباید بگذلریم برخی از مشکلات در بارندگی تکرار شود عنوان کرد : باید از زمان استفاده کرد تا بر اساس مطالعات ،اقدام های لازم در زمان بحران صورت گیرد و نباید در تصمیم گیریها خطا داشته باشیم .

رئیس شورای شهر در خاتمه با اشاره به فرارسیدن فصل بارندگی و سرما گفت : شهرداری خصوصا حوزه خدمات شهری میبایست به صورت مستمر با دقت نسب به بازدید از کانالها ،انهار و… اقدام تا در هنگام بارندگی از بروز مشکلات احتمالی جلو گیری گردد .