چند خبر کوتاه از دانشگاه پیام نور شهریار
چند خبر کوتاه از دانشگاه پیام نور شهریار

شهریاریها : جهت رفا کاربران گزیده ای از اخبار دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه ها را به صورت اخبار کوتاه در معرض دیده شما عزیزان قرار می دهیم.لازم به ذکر میباشد وب پرتال این دانشگاه به آدرس Teh-shahryar.pnu.ac.ir در دسترس میباشد. قابل توجه دانشجویان سال آخر دانشجویانی که حداقل 100 واحد درسی را گذرانده […]

شهریاریها : جهت رفا کاربران گزیده ای از اخبار دانشگاه پیام نور و دیگر دانشگاه ها را به صورت اخبار کوتاه در معرض دیده شما عزیزان قرار می دهیم.لازم به ذکر میباشد وب پرتال این دانشگاه به آدرس Teh-shahryar.pnu.ac.ir در دسترس میباشد.

قابل توجه دانشجویان سال آخر

دانشجویانی که حداقل 100 واحد درسی را گذرانده اند بمنظور جلوگیری از هرگونه مشکل آموزشی و تسریع در امور فارغ التحصیلی ضروریست حداکثر تا تاریخ 30/8/91 جهت تکمیل کارتکس نمرات به کارشناس رشته خود مراجعه نمایند.

 قابل توجه دانشجویان بدهکار
دانشجویانی که تاکنون موفق به پرداخت شهریه خود نشده اند باید حداکثر تا تاریخ 10/9/91 نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند، در غیر اینصورت کلیه دروس انتخابی دانشجویان بدهکار حذف و از ارائه هرگونه خدمات به آنان  اعم از کلاسهای آموزشی، صدور گواهی اشتغال به تحصیل و معرفینامه و شرکت در جلسات امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.

برگزاری کرسی آزاداندیشی با عنوان اقتصاد مقاومتی