سید عباس جوهری : 2 هزار دانش‌آموز شهریاری به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند
سید عباس جوهری : 2 هزار دانش‌آموز شهریاری به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند

شهریاریها : سیدعباس جوهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهریار اظهار داشت: این دانش‌آموزان در مقطع راهنمایی و دبیرستان بوده که ایام الله دهه فجر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در قالب کاروان‌های راهیان نور اعزام می‌شوند. وی تأکید کرد: آشنا کردن نسل امروز با آرمان‌ها و اهداف رزمندگان اسلام در […]

عباس جوهری فرماندار شهریارشهریاریها : سیدعباس جوهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهریار اظهار داشت: این دانش‌آموزان در مقطع راهنمایی و دبیرستان بوده که ایام الله دهه فجر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در قالب کاروان‌های راهیان نور اعزام می‌شوند.

وی تأکید کرد: آشنا کردن نسل امروز با آرمان‌ها و اهداف رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس از مهم‌ترین اهداف برگزاری این کاروان‌ها است.

این مسئول با تأکید بر این که شهدا و رزمندگان اسلام حق بزرگی را بر گردن ما دارند افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس از مهم‌ترین وظایف ما است.

جوهری اظهار داشت: امروز دشمن با تبلیغات منفی در نظر دارد تا اهداف رزمندگان اسلام و آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس را کمرنگ جلوه دهد و نسل امروز را از آرمان‌های دفاع مقدس دور سازد.

فرماندار شهریار با اعلام این که نسل امروز باید ادامه دهنده راه شهدا باشند خاطرنشان کرد: اگر امروز با آزادی و بدون دغدغه مسیر توسعه و پیشرفت کشور را طی می‌کنیم مرهون خون هزاران هزار شهیدی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم داشتی در جبهه‌ها حاضر شده و از شرف، کیان و خاک این کشور دفاع کردند.

جوهری افزود: دانش‌آموزان برا اعزام به مدت 5 روز و در قالب 5 گروه 400 نفری به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

وی اظهار داشت: کاروان راهیان نور خواهران شهریار رتبه برتر را در اداره آموزش و پرورش استان تهران کسب نموده است.

به گفته جوهری کاروان راهیان نور خواهران شهریار با 1970 نفر در قالب 6 کاروان در سه ماهه اول سال تحصیلی به مناطق عملیاتی 8سال دفاع مقدس اعزام شدند.