راه‌اندازی سامانه پیامکی برای پاسخگویی به سؤالات دینی تهرانی‌ها
راه‌اندازی سامانه پیامکی برای پاسخگویی به سؤالات دینی تهرانی‌ها

شهریاریها : اسماعیل اسدی مدیر سامانه پاسخگویی به سؤالات دینی با اعلام اینکه حوزه علمیه مهدوی(عج)، سامانه پاسخگویی به سؤالات دینی از طریق پیامک به شماره 300041 را راه‌اندازی کرده است، اظهار داشت: این سامانه پیامکی به سؤالات دینی در حوزه‌های احکام، قرآن، پاسخ به شبهات، مقتل، تاریخ، روایات و عقاید به فعالیت می‌پردازد. وی […]

smsشهریاریها : اسماعیل اسدی مدیر سامانه پاسخگویی به سؤالات دینی با اعلام اینکه حوزه علمیه مهدوی(عج)، سامانه پاسخگویی به سؤالات دینی از طریق پیامک به شماره 300041 را راه‌اندازی کرده است، اظهار داشت: این سامانه پیامکی به سؤالات دینی در حوزه‌های احکام، قرآن، پاسخ به شبهات، مقتل، تاریخ، روایات و عقاید به فعالیت می‌پردازد.

وی افزود: سامانه پاسخگویی به سؤالات دینی 300041 به همت حوزه علمیه مهدوی(عج) و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه تهران، معاونت فرهنگی هنری شهرداری تهران و شهرداری منطقه 11 تهران راه‌اندازی شده است.

اسدی با بیان اینکه ارسال سؤالات دینی به صورت 24 ساعته امکان‌پذیر است، درباره زمان پاسخگویی به سؤالات، ابراز داشت: زمان پاسخگویی به سؤالات بستگی به زمان ارسال پیامک دارد، هر چند که بیشتر پاسخگویی بعد از ظهرها صورت می‌گیرد، منتها اگر تعداد حجم سؤالات زیاد باشد، در صبح نیز پاسخگویی انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پس از استقبال شهروندان تهرانی از این سامانه پیامکی در ماه محرم و صفر، تصمیم به ادامه این طرح شده است، ادامه داد: حدود 20 نفر از مبلغان که بیشتر دارای سطح دو حوزه هستند کار پاسخگویی به سؤالات دینی را انجام می‌دهند.