شهریاریها :  سعید حسینی در بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی در این شهرستان اظهار داشت: توسعه خدمات عمرانی و بهره‌مندی مردم از خدمات شهری از مهم‌ترین اقدامات ما می‌باشد. [singlepic id=124 w=320 h=240 float=none] وی ادامه داد: افزایش نرخ جمعیت در این شهرستان می‌طلبد تا اقدامات اساسی را به منظور توسعه طرح‌های عمرانی، خدماتی و […]

شهریاریها :  سعید حسینی در بازدید از برخی پروژه‌های عمرانی در این شهرستان اظهار داشت: توسعه خدمات عمرانی و بهره‌مندی مردم از خدمات شهری از مهم‌ترین اقدامات ما می‌باشد.

[singlepic id=124 w=320 h=240 float=none]

وی ادامه داد: افزایش نرخ جمعیت در این شهرستان می‌طلبد تا اقدامات اساسی را به منظور توسعه طرح‌های عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهرستان انجام دهیم.

این مسئول با بیان این که مهم‌ترین وظیفه ما توسعه خدمات رسانی به مردم است افزود: شهرداران در مناطق مختلف باید تلاش خود را برای شناسایی نیازهای مردم بیشتر کنند و براساس اولویت بندی‌ها آن نیازها را مرتفع سازند.

حسینی گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی مشکلات و کمبودها در مناطق مختلف برطرف شود و مردم در تمام مناطق از خدمات یکسانی برخوردار شوند.

وی در این بازدید از ساختمان آتشنشانی رزکان،‌ سازمان پارک‌ها و فضای سبز،‌ سازمان آرامستان‌ها و سازمان میادین و تره‌بار دیدن کرد.