دستگیری دو سارق و کشف 6 فقره سرقت خودرو در اسلامشهر
دستگیری دو سارق و کشف 6 فقره سرقت خودرو در اسلامشهر

شهریاریها : فرمانده انتظامی اسلامشهر از دستگیری دو سارق و کشف 6 فقره سرقت خودرو در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ پاسدار نورائی اظهار داشت: با تلاش وهمکاری تنگاتنگ ماموران انتظامی کلانتری 16موسی آباد و 14 احمد آباد مستوفی در پی وقوع سرقت دو دستگاه خودرو در این شهرستان، شناسایی و […]

13901019165734_PhotoAشهریاریها : فرمانده انتظامی اسلامشهر از دستگیری دو سارق و کشف 6 فقره سرقت خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ پاسدار نورائی اظهار داشت: با تلاش وهمکاری تنگاتنگ ماموران انتظامی کلانتری 16موسی آباد و 14 احمد آباد مستوفی در پی وقوع سرقت دو دستگاه خودرو در این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار قرار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی با انجام گشت زنیهای غیرمحسوس و بررسی شگرد و شیوه سارقان که پس از سرقت خودرو قطعات آن را اوراق کرده و سپس خودرو را به صورت بلاصاحب رها می کردند، موفق به دستگیری دو سارق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر عنوان کرد: سارقان دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند ولی با انجام تحقیقات کاملتر و بازجوئی فنی به شش فقره سرقت خودرو در شهرستان اسلامشهر اعتراف کردند.

متهمان پس از دستگیری وتشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.