پژوهشگران ملاردی دستاوردهای علمی خود را ارائه دهند
پژوهشگران ملاردی دستاوردهای علمی خود را ارائه دهند

شهریاریها : پژوهشگران شهرستان ملارد هرچه سریعتر نسبت به ارائه دستاوردهای علمی خود اقدام کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، ستاد پژوهش و فناوری ملارد در اطلاعیه ای از برگزاری همایش سراسری پژوهش در این شهرستان خبر داد و از پژوهشگران دعوت کرد تا با شرکت در این همایش آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را […]

شهریاریها : پژوهشگران شهرستان ملارد هرچه سریعتر نسبت به ارائه دستاوردهای علمی خود اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ستاد پژوهش و فناوری ملارد در اطلاعیه ای از برگزاری همایش سراسری پژوهش در این شهرستان خبر داد و از پژوهشگران دعوت کرد تا با شرکت در این همایش آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را ارائه کنند.

ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح شهرستان و ارتقای جایگاه پژوهش و فناوری و فعالان در این حوزه، تشویق و ترغیب پژوهشگران و فناوران شهرستان به تولید بیشتر علم و فناوری و ثروت ناشی از آن، شناسایی و معرفی فناوری های برتر در زمینه های تخصصی، تشویق، تقویت و ایجاد انگیزه در اعضای هیئت علمی و پژوهشگران و فناوران شهرستان ملارد از جمله اهداف مربوطه است.

جامعه هدف این مهم پژوهشگران، مدایران پژوهشی، موسسات وادارات پژوهشی و مخترعین شهرستان ملارد هستند.

دریافت اصل مقالات و مدارک تا 18 آذرماه سال جاری مهلت دارد که پس از آن مقالات و سوابق پژوهشی دریافت شده توسط هیئت داوران ارزیابی شده و تصمیم نهایی در مورد پژوهشگران و موسسات برتر حداکثر تا 20 آذرماه به پژوهشگران برتر اعلام خواهد شد.

مقالات و طرحهای پژوهشی پذیرش خواهند شد که قبلا در نشریات و همایش های معتبر ارزیابی و امتیاز کسب کرده اند. حداقل هر مقاله در سه صفحه و حداکثر در ۵ صفحه A4 با برنامه ۲۰۰۷ word تهیه و ارسال شود. مشخصات نویسندگان شامل نام و نام خانوادگی، مدرک و رشته تحصیلی، سازمان و مؤسسه محل فعالیت، پست الکترونیکی، آدرس و شماره تلفن قابل دسترس درج شده باشد. ضمنا رزومه و سوابق علمی پژوهشی کامل شرکت کنندگان جهت انتخاب پژوهشگر برتر الزامی است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشر و ارسال سوابق و مدارک تنها از طریق پست الکترونیکیwww.malard-rs.ir و یا    ایمیل Info@malard-rs.ir اقدامات لازم را انجام دهند.

این همایش در روز 25 آذرماه سال جاری در فرهنگسرای بعثت برگزار می شود و دبیرخانه آن در صفادشت، جنب شهرداری خیابان تختی، دانشکده تربیت بدنی امام علی (ع) دانشگاه فنی و حرفه ای واقع است.