آگهی استخدام نیرو در غرب استان تهران
آگهی استخدام نیرو در غرب استان تهران

شهریاریها : فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران به منظور تأمین نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود از بین جوانان متعهد، مومن و کارآمد به صورت پیمانی 5 ساله انتظامی در مقاطع افسری و درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه ، معاینات پزشکی و …) با شرایط مندرج در این آگهی […]

13901019165734_PhotoAشهریاریها : فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران به منظور تأمین نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود از بین جوانان متعهد، مومن و کارآمد به صورت پیمانی 5 ساله انتظامی در مقاطع افسری و درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه ، معاینات پزشکی و …) با شرایط مندرج در این آگهی ، استخدام می کند.

شرایط عمومی استخدام : اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آنها، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران، عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان تقاضای استخدام، عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی، نداشتن سوء پیشینه کیفری، عدم اعتیاد به موادمخدر، داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر، داشتن سلامت و توانائی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر است.

شرایط استخدام در مقطع درجه داری با مدرک تحصیلی دیپلم، حداقل سن 18 و حداکثر23 سال، حداقل معدل 14، حداقل قد 170 سانتیمتر با تمامی گرایشها و شرایط استخدام در مقطع افسری با مدرک تحصیلی فوق دیپلم به بالا، کاردانی 25، کارشناسی 27، کارشناسی ارشد 28، دکتری عمومی 30 و دکتری تخصصی 33 سال با حداقل معدل 13 به بالا حداقل قد 170 سانتیمتر در رشته های تحصیلی مورد نیاز ناجا است که کارشناسی ارشد به بالا شرط معدل ندارد.

داوطلبان استخدام باید آمادگی خدمت در سراسر کشور را داشته باشند، ثبت نام از داوطلبان به صورت بومی و استانی خواهد بود، گواهینامه رانندگی پایه دوم برای هر دو مقطع افسری و درجه داری و مدرک آشنائی با رایانه برای داوطلبان درجه داری الزامی است.

حداقل معدل برای بستگان درجه یک شهداء و ایثارگران، فرزندان کارکنان نیروهای مسلح و بسیجیان حداقل دارای یک سال عضویت فعال نمره 12 است. بستگان درجه یک خانواده های معظم شهداء از تسهیلات سنی پیش بینی شده در قانون برخوردار می باشند، نداشتن مهر غیبت در دفترچه خدمت نظام وظیفه، نداشتن کارت معافیت پزشکی، نحوه، تاریخ و محل برگزاری آزمون در زمان ثبت نام اعلام خواهد شد.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی جذب، می توانند به هسته گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران واقع در شهرستان شهریار- شهرک اداری- بلوار دولت – بعد از فرمانداری مراجعه کنند.