رهنما: 110وام اشتغال به خانواده شهدای شهریار پرداخت شد
رهنما: 110وام اشتغال به خانواده شهدای شهریار پرداخت شد

شهریاریها : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریار از پرداخت 110 وام اشتغال به خانواده های شهدای این شهرستان خبر داد. غلامرضا رهنما در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شناسایی خانواده های شهدا و ایثارگران اظهار داشت: باتوجه به مناعت طبع و فروتنی خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، هنوز خانواده هایی وجود […]

43098شهریاریها : رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهریار از پرداخت 110 وام اشتغال به خانواده های شهدای این شهرستان خبر داد.

غلامرضا رهنما در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شناسایی خانواده های شهدا و ایثارگران اظهار داشت: باتوجه به مناعت طبع و فروتنی خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، هنوز خانواده هایی وجود دارند که شناسایی نشده اند و به بنیاد مراجعه نمی کنند.

این مسئول در خصوص طرح اشتغال بنیاد شهید عنوان کرد: یکی از راه هایی که سهمیه شهرستان مصرف می شود، بحث اشتغال جانبازانی است که هیچ منبع درآمدی ندارند و از طرف بنیاد حقوق دریافت می کنند.

خانواده های شهدا به ادارات برای اشتغال معرفی شدند

وی اعلام کرد: به منظور رفع مشکلات خانواده های شهدای شهرستان شهریار تاکنون 110 وام اشتغال تا سقف 10 میلیون تومان به آنها پرداخت شده است همچنین افرادی جهت اشتغال به ادارات و نهادهای مختلف معرفی شدند.

رهنما با اشاره به تامین مسکن ایثارگران و خانواده شهدا یادآور شد: طبق قانون والدین شهدا، همسران و فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیش از 70 درصد و جانبازان بیش از 25 درصد می توانند از وام و تسهیلات ویژه مسکن استفاده کنند.

9478 نفر به بانک معرفی شدند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار یادآور شد: در این زمینه طی سال 90، 9 هزار و 478 نفر به بانک معرفی شدند که 78 وام قرض الحسنه به آنها پرداخت شد.

وی از توافق این بنیاد با اداره تعاون شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا متقاضیان مسکن مهر به این اداره معرفی می شوند.

ارائه خدمات بیمه ای مطلوب به خانواده های شهدا

این مسئول در رابطه با هزینه درمان ایثارگران و خانواده شهدا نیز اعلام کرد: افرادی که تحت پوشش بیمه بنیاد شهید هستند در اغلب بیمارستانها پذیرش شده و به آنها خدمات ارائه می شود، اگر به بیمارستان دیگری که طرف قرارداد بیمه ایران نیست مراجعه، می توانند برای دریافت هزینه درمان به بنیاد مراجعه کنند.