آمادگی برای افتتاح زودتر از موعد زیرگذر سپاه شهریار در یوم الله 22 بهمن
آمادگی برای افتتاح زودتر از موعد زیرگذر سپاه شهریار در یوم الله 22 بهمن

شهریاریها : فرماندار شهرستان شهریار از آمادگی برای افتتاح زودتر از موعد پروژه زیرگذر سپاه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد. سید عباس جوهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از مهمترین اولویتهای مسئولان شهریار، ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان است که در این زمینه با احداث […]

سید عباس جوهریشهریاریها : فرماندار شهرستان شهریار از آمادگی برای افتتاح زودتر از موعد پروژه زیرگذر سپاه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران خبر داد.

سید عباس جوهری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از مهمترین اولویتهای مسئولان شهریار، ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات رسانی به شهروندان است که در این زمینه با احداث پروژه های بزرگ عمرانی در بخشهای مختلف، در صدد افزایش شاخصهای رفاهی در سطح شهرستان هستند.

این مسئول عنوان کرد: در بخش عمران و آبادانی شهر هم اکنون پروژه های بسیاری در دست احداث است که از آن جمله می توان به تعریض محور چیتگر اشاره کرد، با توجه به کم عرض بودن این محور که منجر به وقوع تصادفات سنگین می شد، چهاربانده کردن محور چیتگر در دستور کار قرار گرفت.

اتمام عملیات تعریض محور چیتگر در آینده ای بسیار نزدیک

وی ادامه داد: در حال حاضر بخش عمده ای از عملیات اجرایی این طرح انجام شده که تاثیر بسزایی در سهولت تردد و کاهش آمار تصادفات در این منطقه داشته است و امید میرود با تکمیل مراحل پایانی این پروژه که با سرعت مطلوبی در دست اجراست، موجبات رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان فراهم شود.

فرماندار شهرستان شهریار در بخش دیگری از سخنان خود متذکر شد: پروژه میدان سپاه نیز یکی دیگر از پروژه های مهم و ویژه شهرستان شهریار است که علیرغم محدودیتهای اعتباری و نقدینگیهای ناشی از تحریمهای اقتصادی دشمنان، هیچ گونه خللی در روند اجرای عملیات احداث آن رخ نداده است و با تعامل و همکاری مسئولان استانی و شهرستانی، پروژه مذکور با پیشرفت مطلوبی در دست احداث است.

برنامه زمانبندی برای افتتاح پروژه میدان سپاه خردادماه سال آینده است

این مسئول افزود: این طرح در سه فاز طراحی شده بود که فاز نخست آن زودتر از موعد مقرر در هفته دولت به بهره برداری رسید و برنامه زمانبندی این طرح بر اساس تکمیل و افتتاح فازهای دوم و سوم در خرداد ماه سال 92 صورت گرفته است.

جوهری بیان کرد: با احداث رمپ و لوپها و رفع مشکل معارضین و تملکها از طریق اعمال ماده 9 و حمایتهای قوه قضائیه، روند عملیات اجرایی پروژه رو به اتمام است، همچنین شهرداری موظف شده است با اختصاص اعتبار 300 میلیون تومانی در زمینه تامین برق، ساماندهی آبهای عبوری از این منطقه و…. اقدامات لازم را انجام دهد.

آمادگی برای افتتاح زودتر از موعد زیرگذر سپاه در یوم الله 22 بهمن

وی با اعلام آمادگی برای افتتاح زودتر از موعد پروژه میدان سپاه، اظهار داشت: هم اکنون این پروژه با مشکلات مختصری از جمله تامین قیر مورد نیاز برای آماده سازی سطح معبر روبرو است که در صورت حمایتهای استانی و تامین اعتبار، افتتاح این زیرگذر زودتر از موعد مقرر، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران صورت خواهد گرفت.

فرماندار شهرستان شهریار اضافه کرد: سعی ما بر این است که قبل از آغاز بارشهای فصلی که منجر به بروز مشکل در تردد خودروها، همچنین به تعویق افتادن عملیات احداث می شود، این پروژه تکمیل و افتتاح شود و در جهت رفاه هرچه بیشتر شهروندان مورد استفاده قرار گیرد.