سردار احمدی‌مقدم: پلیس باید احترام به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد
سردار احمدی‌مقدم: پلیس باید احترام به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد

شهریاریها : سردار اسماعیل احمدی‌مقدم ظهر امروز در آیین پایان دوره آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتار سازمانی پلیس راهور در مجتمع فرهنگی ایثار استان البرز افزود: پلیس باید بیش از گذشته تعاملات خود را با مردم بیشتر کرده و فضای احترام گذاشتن به مردم را مهم‌ترین اولویت کاری خود بداند. وی ادامه داد: پلیس برای اینکه […]

شهریاریها : سردار اسماعیل احمدی‌مقدم ظهر امروز در آیین پایان دوره آموزشی استانداردسازی و تعالی رفتار سازمانی پلیس راهور در مجتمع فرهنگی ایثار استان البرز افزود: پلیس باید بیش از گذشته تعاملات خود را با مردم بیشتر کرده و فضای احترام گذاشتن به مردم را مهم‌ترین اولویت کاری خود بداند.

وی ادامه داد: پلیس برای اینکه بتواند در انجام مأموریت‌هایش موفق‌تر عمل نماید باید انتقادپذیری و احترام به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد و این دو مهم را هرگز فراموش نکند.

این مسئول تأکید کرد: نوع کار پلیس به گونه‌ای است که به صورت مستمر با مردم سر و کار دارد لذا ایجاد تعامل و مشارکت بین پلیس و مردم رمز موفقیت پلیس در انجام مأموریت‌های خود است.

احمدی‌مقدم گفت: پلیس با ایجاد این تعامل و همدلی می‌تواند نگاه جامعه را به سمت خود جلب کرده و برای انجام بسیاری از مأموریت‌های خود از این تعامل و همدلی در مسیر رسیدن به اهداف مورد نظر استفاده نماید.

فرمانده ناجا در ادامه سخنان خود به دوره‌های آموزشی ویژه به منظور ایجاد تعامل بیشتر میان پلیس و مردم اشاره کرد و گفت: برگزاری این دوره‌های آموزشی در ارتقای امنیت اجتماعی بسیار موثر بوده و تاکنون استمرار داشته است.

احمدی‌مقدم تأکید کرد: ممکن است در زمان بازداشت متهمان برخی از کارکنان انتظامی به علت کم‌توجهی به وظایف و یا شدت عمل با انجام رفتارهایی مشکلاتی را ایجاد کنند که این گونه رفتارها با جدیت مورد بررسی ویژه قرار خواهد گرفت.

 برگزاری دو دوره آموزشی ویژه پلیس راهور

در ادامه این مراسم رئیس پلیس راهور کشور طی سخنانی به برگزاری دو دوره آموزشی ویژه پلیس راهور خبر داد و گفت: این دوره‌ها از سال 88 تاکنون برگزار شده است.

اسکندر مومنی افزود: این دوره‌های آموزشی شامل توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی و چگونگی برخورد با مردم برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این دوره‌های آموزشی نقش اساسی در چگونگی برخورد پلیس با مردم داشته است ادامه داد: براساس آمار موجود 800 تن از کارکنان پلیس راهور با این آموزش‌ها آشنا شدند.

این مسئول گفت: براساس تمهیدات اندیشیده شده رویکرد جدید دیگری برای ارائه این آموزش‌ها در نظر گرفته شده است که با توجه به برنامه زمان‌بندی شده این آموزش‌های جدید از سال آینده در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

در این مراسم از چهار فرمانده نیروی انتظامی کشور که انجام این دوره‌های آموزشی ناجا را با موفقیت طی کرده بودند تجلیل به عمل آمد.